Amatör Çalışmalarım .

k0nya

Üye
Tepki
0
Yanlışlarımı söylerseniz sevinirim .

Simdiden Teşekkür Ederim .
Devamı Gelecektir .

plisim

Üye
Tepki
0
güzel olmuş elinize sağlık. bişey soracam bu yaptıklarınızı biz alabiliyor muyuz?

TRX

Üye
Tepki
0
karikatür ve Grafiği karıştırmak profosyonel olmak ile eşdeğer. Grafiker bir karikatürist olarak söylüyorum, fare ile çizmek işkence oluyor. Bu yüzden en kısa sürede tablet almayı planlıyorum. Öte yandan kalem ile oldukça harika hatlar varken renklendirdiğinizde durum daha bir kötü olmuş. Eskiz vaziyetteyken bravo! diyebileceğimiz eserler renklendirilince berbat olmuşlar. Tavsiyem renklendirmekten ziyade eskiz olarak yayımlaman ;)

Bunlarda benim karikatürlerim;
Fena Çizerim | Facebook

k0nya

Üye
Tepki
0
biraz dogru söyluyorsunuz ancak renklendirmeyip çalışmalarınızı sunarsakta o zamanda bir anlamı kalmıyor sade bir resim oluyor renklendirmem benim çalışmallarımda 3 / 1 olarak kötu olur tonlamalara dikkat ederim ancak bazı olay olurkı o renklendırme bı çalışmayı bozar ancak o renkte çalışmaya yakısır biraz garip olay ama yinede yorumun için teşekkürler baya bir tasarımım var ancak çok azını bılgısayarda çizmekteyim

Bende tablet almayı düşünüyorum oyunlardaki karakterler gibi çizimler yapmak için .

Buda orjinal resimler Tıklayınız Kagıt Üstünde .

TRX

Üye
Tepki
0
PSD+ ve Vector+ derslerini incelemenizi öneririm. Çizimi vektörleştirebilmek adına ne ararsanız var. ;)

Feysbuk albümünüzün görünürlüğünü "herkes" olarak ayarlar iseniz, sorunsuz olarak görüntüleyebilirim.

Yukarı Alt