Amblem-logo calısması

boccek

Üye
Tepki
0
Resim De Gordugunuz Gibi Numara Verdigim Logo Calismalari Sizden Yorumlarinizi Bekliyorum...
İlk Once Kendime Bi Yorum Yapayim...
Yeni Acilacak Reklam Ajansi Icin Logo Calismalari (zİrve-guneş)
1. Nolu Benim Favorim
2. Nolu Sanki Restorantlara Veya Denİz Ürünlerİ Gİbİ Oldu
3. Nolu Metallica
4. Nolu Muzik / Radyo Fİrmalara Yakisir (bana Goree)
5 Ten 10 A Kadar Olan Numaralar Biraz Uydurdum.. Cunku Acele Ettim.
Faworİm 8 Ve 10 Numarali.. 10 Numarali Gunes Yazisini Biraz Daha Değİşİklİk Yapmam Gerektigini Dusunuyorum...

Mavi - Turuncu - Kirmizi Renkler İse Sitenize Calistigim Logolar....
Kirmizi Hosuma Gitti Ama Biraz Daha Degİşİklİk Yapmam Gerektigini Dusunuyorum Fakat Turuncu Ya Ne Diyorsunuz Guzel Demİ Arkadaslarrrr!

Tepki
6
@boccek

bence çalışmalar çok güzel grafikerlerin logosuda çok güzel olmuş teşekkür ederim ellerine sağlık

boccek

Üye
Tepki
0
tsk ederim ama ben sadece yorumunuzu isterim. yanı "bunu begendım / sunu begenmedim" yada "ben olsam soyle yapardım" gibi...

Tepki
6
@boccek

o zaman font yerine 8 dekisinin yanındaki amlem gibi çizim yapsaydın daha güzel de olabilir di

boccek

Üye
Tepki
0
Sevgili satrol__ bana yorum yaptıgınız ıcın cok tsk ederim... 2 gun oldu hala dıger grafıker arkadaslarımızdan bı yorum yapmıyorlar... yine tskler

U

User

Misafir
arkadasım gecen gün mesajını ilk gören benim. yorum yapmadım cünkü. sen zaten gerekn yorumu yapmışsın. o yuzden bende yorum yapmadım inanıyorumki diger üye arkadaslarımda benimle aynı düşünceyi paylastıgı için yorum yapmamışlardır. keske sen yorum yapmasaydın.
calışmalrında hep font gördüm logo tasarımında font kullanma devri artık kalmadı yada 2 harfi yan yana getirip logo yapma devri yok artık biraz günümüzün logolarını iyce bir incelemeni tavsiye ederim. kolay gelsin eline sağlık.

sevinç

Üye
Tepki
0
ben çok beyendim gerçekten güzel olmuş en azından karmaşık degil tam göz zevki

nrsmsk

Üye
Tepki
0
bana sorarsanız benim en cok hoşuma giden logolarınız ben yeni üyeyim ilk yorumum size olsun 1. logo ve 4. logo
1. logo alışılmış fakat göz zevkini bozmayan şekilde
4. logo da sanki ajansın amaçlarını hitap ediyormuş gibi geldi bana
tabi bunlar benim düşüncem
gerçekten diğerleride güzel fakat içlerinde benim en cok hoşuma giden bunlar oldu
tavsiyemde 4 ün üzerinde biraz daha çalışman olur
ellerine sağlık kolaygele

Yukarı Alt