Anadolu sağlık-sen: broşür - çift kırımlı a4

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Anadolu Sağlık-Sen için yaptığım ve baskısı gerçekleşen çift kırımlı A4 broşür... Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum... Baskısı yapıldığı için geç sayılmaz az adet basıldı, önerileriniz bundan sonra ki baskılar için dikkate alınacaktır...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Başarılı bir çalışma, ben beğendim ellerinize sağlık ...
İstiyoruz bölümünde ilk madde "tek ......... tek maaş" istiyoruz ibaresi bana biraz tuhaf geldi sanki çift maaş vermişler de illaki tek istiyorlarmış gibi. Benim anladığım eşit maaş isteniyor ama o da "tek maaş" diye tarif edilemez diye düşünüyorum ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Yorumunuz için teşekkürler...

"TEK MAAŞ" ibaresi ile ilgili; ben de biraz tuhaf olduğunu iş sahiplerine belirttim ama sloganları böyle imiş...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
"Slogan"ları çok iyiymiş en azından beni güldürmeye yetti ... :)

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Sloganlarının tek tuhaflığının "TEK MAAŞ" olmadığı kanaaitindeyim. "TEK KADRO" nedir peki diye sormayı o kadar çok isterdim ki. Eee ÇÖZÜM'ün bile TEK olduğunu söylemişler... Daha ne olsun...

Sayın Zxxxe ayrıca "Slogan" düzeltmesi için teşekkürler...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Arkadaşlar merhaba;

Forumda da ayrıca konuları açılan bir durumu bu çalışmamda yaşamışım yeni ortaya çıktı. Öyle bir hata yapmışım ki akıllara zarar ve onlarda çok sonradan fark ettiler.

Broşürün ön yüzünde logonun altında bulunan " ANADOLU SAĞLIK-SEN " yazısının altında şöyle bir ibare yazılması istenmişti.

" Anadolu Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası " ben bu yazıyı yazarken iki harfi yazmamışım ve ortaya çıkan durum şöyle olmuş...

" Anadolu Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalanları Sendikası " ama bi şey demediler sağolsunlar, düzeltip gönderdim adamlara :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Geçmiş olsun. bu tür hatalar zaman zaman olabiliyor, bu yüzden tekrar tekrar kontrol etmenin önemini her fırsatta vurgulamaya önem gösteriyoruz ama yine de hataların önüne geçemiyoruz. Hatalı kısma tekrar baktım ama okunabilir düzeyde değildi bu sebeple resme bakanlar hatayı farkedememişlerdir (ben dahil) gören birileri olsa mutlaka uyarıda bulunulardı. Buradaki olaydan pay çıkararak forum üyelerine şöyle bir öneride bulunabilirim: Bundan sonraki yüklenecek görselleri yüksek (Okunabilecek kadar) çözünürlükte yayınlanırsa bu tür yazı ve imla hatalarını en aza indirmekde faydası olacaktır diye düşünüyorum ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@ZxxxE

Zaten bu forumda herkes birbirini bu konularda uyarıyor ama burada sizinde bahsettiğiniz gibi eklenen görselin çözünürlüğünün yüksek olması lazım ki yazılanlar okunabilsin...

Yukarı Alt