Ankara grafik tasarimci

ONDESİNG

Üye
Tepki
0
Merhaba Ankara ili sınırları icinde deneyimli reklam ve grafik tasarımcıyım reklamcılık konusunda A dan Z ye bilgiliyim matbaa sektöründede basarılıyım

Ledli tabela sistemleri tasarım , uygulama proje bilgim var
modüler Sistemler dahil. Yön tabelaları Trafik,İnsaat,Otel,Reklam Projesi gelistirebilirim

ekip calısması icin de basrılı kompozisyonlar hazırlayabiliriz

İsin Müsteriden alınmasından teslimine kadar gecen sürecte oldukca yetenekliyim

referanslarım kurumsal firmalar olup benim eserim diyebilecegim bircok örnek sunabilirim.

Bilgisayar yazılım bolumu mezunuyum Yazılım ve donanım bılgım var teknık servistede calıstım Gelisime acık biriyim tabiki mükemmel değilim ama mukemmel olabilmek icin sizin birikimlerinizede ihtiyacım var Diger detayları Konusmak icin Lütfen ekleyiniz İlanıma not düserseniz size ulasabilirim de Tesekkürler

Soner ...

reklamtasarim@windowslive.com

zeynepzynp

Üye
Tepki
0
iş aradığınızı yazmışsınız ilgilenirseniz mobilya dekorasyon mağazamıza grafik tasarımcı arıyoruz.

Tepki
0
İyi akşamlar ben Serkan Akkan,

Sincan'a akkan dijittal kopyalama merkezi kurdum.Yarın müsait olursan görüşmek isterim.Çalışma arkadaşımızı tamamlayıp haftaya açılışımızı yapacagız.0546 458 31 37

unyldrm

Üye
Tepki
0
merhaba iyi günler 8 senedir matbaa ve ajans işletiyorum görüşmek isterim 0532 166 61 10 Ünsal YILDIRIM

Yukarı Alt