Antivirüs Program Arıyorum! Yardım Lütfen

Tepki
0
Arkadaşlar ben yaklaşık 5 senedir PC kullanıyorum ve daha önce hiç antivirüs programı kullanmak zorunda kalmadım. İlk kez kullancam dilerseniz sorunu yazayım anti virüsü söylerseniz sevinirim teşekür ederim

Sorun:
".exe" dosyalarım kitlendi. Hiç birşeyi çalıştıramıyorum
"D ve E" (C Diski hariç) disklerini çift tıklayıp açmak istediğimde "dosyaya erişilemiyor lütfen yolun doğruluğunu kontrel edin" şeklinde 1 uyarı veriyor.

Yardıcı olursanız sevinirim. Teşekürler

prompo333

Üye
Tepki
0
bu bir trojandır ve bunu advare veya esetle çözemezsin dracula diye bir program var onu indirme lazım yoksa

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
ad-awereyle yapamamazsın demişsiniz ama bnmde bilgisayarımıda başka şekillerde trojan girdi ve kaç saat çalıştım nod32 bulamıyor evet ama ad-awere sayesinde 162 trojanı temizledim bilgisayarımdan....;) trojan programında ad-awere'den bakasını tanımam;)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
ne yazık ki he virus programı veya anti spyware programları tam çözüm olmuyor. birinin temizlediğini bir diğeri beceremeye biliyor.

yukarıdaki gibi sizin de böyle bir sorununuz var ise arkadaşımızın dediği gibi Dracula derdinize çare olabilir.

programı kullanırken dikkat:
elinizde bulunan harici USB harddiskiniz ya da USB flash bellekleriniz de varsa bunları önce takın makineye ve sonra programı çalıştırın. sonra tüm medyalarınızı temizleyin.

Dracula Virüs Temizleyiciyi indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/109602362/DraculaVirusTemizleyici.exe

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
teşekkürler adobe,

yani bu program ad-awere'den daha iyi bi program o zaman değil mi???

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
iyi diye değil.... çoğu anti spyware programının temizleyemediği bir trojana karşı sadece.

Tepki
0
arkadaslar bende Photoshop CS3 ingilizceyi almancaya cevirmek istiyorum yada almancasini bulmak istiyorum bu konuda bana nasil yardimci olursunuz acaba?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Lütfen konu başlıkları haricinde farklı mesajlar yazmayalım. Forum kurallarına uymaya özen gösterelim..

Tepki
0
@alex türkoglu
sen uğraşma arkadaşım en iyisi lisanlı kasper sky kullan yıllığı 70 tl gibi birşey ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Yukarı Alt