Araç Giydime Ve Proğramı

Crazy_72

Üye
Tepki
0
Bilginize varsa bu konu hakında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim arkadaşalr iyi çlşmalar.

Tepki
0
Araç giydirme programı diye bir şey yoktur. Araçların belli ölçekler de küçültülmüş vektörel çizimleri vardır... Bunları alıp atıyorum 20 kat büyüttüğünde gerçek ölçülere tekabül eder... Sende üzerlerinde kapılar nereye geliyor, nerede içe doğru kıvrımlar var, nereye yazı gelmemeli şeklinde görebiliyorsun..
Site içerisinde anımsıyorum bu çizimlerin indirebildiğin bir linki koymuştu arkadaş, aratırsan bulabilirsin...

Tepki
0
üstat oracal ın bununle ilgili bi video su var ama uygulama üzerine tasarım olayı tamamen senın ustalıgına kalmıs aracların belli ölçülerinin oldugu vektörel cizimleri var bunları temın etmeye calıs bulamazsan yardımcı olurum

Tepki
16
Evet bütün araçların özel çizimleri var.
Bende Fıat Ducato giydirmiştim. Özel çizim üzerine çok büyük kolaylık en ince detayı bile düşünülerek yapılan çizimler.Ön, arka, yanlar ve üst bölümleri bile çizimde mevcut.Temin edilirse işiniz çok kolaylaşır.Ayrıca özel bir program yok..Örnek bulabilirsem ekleyip yardımcı olmaya çalışırım..
Kolay gelsin.

ergan

Üye
Tepki
0
araçlardaki cast folyoyu nasıl sökerim ........anti cast folyo amx ...isimli bir malzeme çıkmış deneyen varmı nerden bula bilirim cevap bekliyorum

Tepki
100
@powerclip
araçlar markalarına göre klasör içindedir.
klasörleri açtığınızda içeriğinde modellerine göre sıra numaralıdır.
bu numaralı dosyaları açtığınızda gerekli bilgileri içerisinde bulacaksınız.
yani açmadan görmeniz zor.

powerclip

Üye
Tepki
0
@Emine Şahin

sanırım ben anlatamadım.
ben mesela renault clio aracını açmak istiyorum. ama klasörü açtığımda dosyalar sadece
rena_001 rena_002 rena_003 vsvs diye geçiyor. Ama megane, clio, vs gibi isimlendirilmemiş. Klasörün içinde istediğim modeli nasıl bulacağım.

Yukarı Alt