ARAÇ kaplama forum ve eleştirilerinizi hatta fikirlerinizi bekliyorum.

Tepki
85
Arkadaşlar geniş bir kurumsal kimlik çerçevesinde firmanın araçlarınada bir standart getirmemiz gerekiyor hazırladığımız logo ve slogan bu şekilde, araçlar içinde bu şekilde bir tasarım yaptım yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık ...
Firma ismini araç çizgisine göre hizalamak karşıdan bakıldığında eğri durduğu kanaatini oluşturacağı için düz konumlandırılması daha uygun diye düşünüyorum ...

Tepki
85
Teşekkür ederim yorum ve fikirleriniz için sizlerin fikirleri ve yorumları gerçekten önemli.Düz olanıda mevcut aslında elimde her ikisinide müşterimize sunup tercihi ona bırakıcam. Ben her ikisinede baktığımda araç çizgisini takip etmesinin daha şık durduğunu düşündüm ancak dedğim gibi tercih iş sahibinin olacak :)

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
herşey çok güzel elinize sağlık yalnızca arka kapaktaki logonun sağ ve sola doğru renklerin biraz daha koyulaşabilir diye düşündüm

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Araç kaplama yada giydirme işi farklı bir iştir, bu konuda sizin tecrübeniz var mı bilmiyorum, ben bu çok iyi yapan bir firmada
belli bir süre bu işi yaptım işin püf noktası şudur : araç hızlı bir şekilde yanınızdan geçerse, aklınızda ne kalır ???
bu şu demektir, çok iyi yerleşim ve akılda kalıcı unsurları araç üzerine iyi bir şekilde dizayn etmek...

iyi çalışmalar dilerim

Yukarı Alt