arkadaslar ılusratorde 0-2yas grupları ıcın bebek modeller nasıl yapılır??

accurate

Üye
Tepki
3
arkadaslar 0-2 yas grupları ıcın cızım yapmayı ıstıyorum kagıtta cızdıgımde cok fazla zamanımı alıyor bu yuzden ıllusratorde ınternetten ındırdıgım desenlerı toparlamak ıstıyorum ama nasıl yapacagımı bılmıyorum yardımcı olabılırmısınız??

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@accurate

2 nokta var anlamadığım internetten indirdiğiniz desenler vektörel mi yani ai'nin açabileceği dosyalar mı? Bunları arşiv mi yapmak istiyorsunuz? yada indirdiğiniz çizimlerin üstünden geçerek yeni çizmler mi yapmak istiyorsunuz?

Bunları belirtin ona göre yardımcı olalım.

Bir diğer noktada 0-2 yaş çocukları için olan çizim. Çok şaşırdım inanın ben 2 yaş altının net görebildiğinden yada bir çizimi kavrayabilceğinden bile emin değilim. Böyle birşey varsa gerçekten öğrenmek isterim.

accurate

Üye
Tepki
3
netten aldıgım cızımlerı ai acabılıyor 0-2 yas grubundakı cocuklara nakıs desenlerı modeller cıkartmak ıstıyorum bunun nesıne anlamadınız anlamadım dogrusu.. netten ındırdıgım desenlere farklı seyler eklemek ve uzerlerınde oynamalar yapmak ıstıyorum mesela ayının yanına bır sepet eklemek sepete cıcekler koymak gıbı...

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@accurate

Nakış desenleri diyince olay anlaşıldı. Sorunuzdan sanki o yaş çocukları için resimli kitap gibi bir şey hazırlıyormuşunuz gibi bir anlam çıkarttım ben:)

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Bende şunu sormak istiyorum programı kullanmayı biliyormusunuz? ona göre bir şeler sölicemde

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Bilmesem ne işim var burada maksat yardımcı olmak lakin açık bir soru alamadım. Sorular açık ve net olmalı. Olmaz sa bende pek bişey diyemem. Yani mesela soruyu soran bayan eğer aiyi hiç bilmiyorsa o zaman biraz tutorial/kitap falan çalışmalı pat diye çizim yapmaya başlanmaz.

Yukarı Alt