aşkın çarklarında kalan son kıpırtılar...

by.yolcu

Üye
Tepki
0
Murat Bey,
Estetik yok mallesef çalışmada, ama yazar görseli önem vermiyorsa o ayrı, mesele ama kitabın kapağına bakınca beni hayretler içersinde bırakmıyor
Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.

Tepki
3
Tasarım kitabın isim seçiminden çok daha başarılı olmuş.
Kalp çalışmasını daha ön plana çıkartıcak bi renk seçimi yapılabilir miydi diye düşündüm izlerken.
Birde yazarın adının geçtiği şerit (şerit mi denir onu da tam bilemedim abi) renk seçiminden olsa gerek kendisine çok baktırıyo gibi geldi bana.
Tebrik ederim abi, saygılar.

mgyknt

Üye
Tepki
0
Titiz ve güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık. Ancak bana göre olumsuz birşey var burda cümle içinde geçen şeyin aynısının görsele dönüşmesi her zaman rahatsız etmiştir beni. Öyle başka birşey olacak ki çizim veya görsel, o temsil edecek diye umarım her zaman bu tarz çalışmalarda. Yazandan uzak farklı bakışaçıları ararım yani özetle. Diğer yorumları okumadım açıkcası belkide tek olumsuzluk içeren yorum benimkidir. :) Sadece benim bakışaçım bu şekilde. Başarılarınızın devamını dilerim.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
bana göre sadelik çalışmayı her zaman güzel gösterir gayet hoş olmuş başarılarının devamını dilerim..

çiğdem

Üye
Tepki
2
tasarımın en güzeli ve başarılısı sade ve şık olması bunu yakalamışsınız çalışmanızla elinize sağlık ..tebrik ederim

Yukarı Alt