Assassin's Creed Afiş Çalışmam

Tepki
0

Assassin's Creed afiş çalışmam yorumlarınızı bekliyorum

Tepki
0
Hocam şevkinizi kırmak istemem ama ben beğenmedim verilen brush efekti alakasız ve etkisiz olmuş.

Tepki
0
@_sinestezi_

benim şevkimi ne kıracaksın dostum dün photoshop kullanmaya başlamış grafiker adayı değilim ki ben şevkim kırılsın senin fikrin sadece. teşekkür ederim.

Spank

Üye
Tepki
0
açıkçası ben beğendim. güzel olmuş fakat brush çok abartmışsın biraz sade olsa daha iyi

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
@Unicorn Design

Selam. Hocam çalışma güzel olmuş ancak bende arkadaşlara katılıyorum brush biraz abartılı olmuş.

Sayın Unicorn Design: Dün photoshop ile ilgilenmeye başladım diyorsunuz ama kullanıcı isminizde DESİGN ( Tasarım ) yazıyor DESİGN kelimesi de bu site içerisinde tamamen Ps, Corel, 3d Max Vs. için geçerli oluyor. Ve _sinestezi_ arkadaşımız o yüzden alakasız olduğunu belirtmiştir.

xalix

Üye
Tepki
0
assasins creed gibi tasarımların arka fonu vesairesi belli olduğu için tasarımcıya doğru yerlere doğru resmi oturtmak kalıyor pek de bişey yapmamışsınız tasarım adına ama emeğine sağlık yine de

yusssufcuk

Üye
Tepki
0
arkadaki 2 tane eleman cok buyuk olmuş, bu yuzden asıl karaktere gostermemiz gereken ilginin bir kısmını çalıyor. brush konusunda ise bence guzel olmuş sadece geçiş biraz daha yumuşak olabilirmiş

edit : ha bide kuş alacaklı gbi duruyor orda, kişilerden biraz daha izole bir yere koyabilirmişsin.

psuzmani

Üye
Tepki
0
Ortada bir emek var güzel olmuş ancak;
Kullanmış olduğunuz renklerden dolayı olsa gerek ki resim çok sönük kalmış dikkat edilirse sağ taraf sol tarafa nazaran daha etkili biraz daha bruslar ile etkili çalışılsaydı gözü yormayacak şekilde ortaya daha muazzam bir eser çıkabilirdi..

Yukarı Alt