Başıma İş Açmak İstiyorum!! (0212)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Ref: Grafiker

Proje aşamasından sunuma kadar olan süreçte tasarının öncesi ve sonrası izlenen yol ve sonuca ulaşmada profesyonel deneyim. Kurumsal kimlik ve marka oluşturmada izlenen yol ve bu doğrultuda izlenen proje çalışmaları
Fuar & organizasyon dönemlerinde müşterilerin istekleri doğrultusunda yönlendirme ve bilgilendirme
(Indoor & Outdoor) makinaları üzerinde yüksek bilgi Dijital baskı uygulamaları bölümünde (fotoblok, forex ve plexi uygulamaları, fuar standı )hakkında bilgi.
Kalite Kontrol

Araç giydirme, indoor outdoor uygulamaları.
Proje aşamasından sunuma kadar olan süreçte tasarının öncesi ve sonrası izlenen yol ve sonuca ulaşmada profesyonel deneyim

Graphic tasarım ve renk ayrımı
Fuar & organizasyon dönemlerinde müşterilerin istekleri doğrultusunda yönlendirme ve bilgilendirme.

Eğitim: Halen Açık Öğretim Öğrencisiyim.

Kurslar:

Pera Sanat / İletişim Eğitim Merkezi; Grafik Görsel İletişim Kursu
- Temel Sanat Eğitimi
- Prodüksiyon Bilgileri
- İletişim ve Reklam Bilgileri
- Temel Grafik
- Bilgisayar Grafiği
- Reklam Grafiği
- Masa Üstü Yayınclılık Grafiği

PC / MAC
Photoshop
FreeHand
Corel Draw
Fireworks
Illustrator
Dreamweaver
Flash

Pc donanım bilgisinede sahibimdir.

Referanslar:

İstek üzerine temin edilir...

Dipnot:

İSTANBUL (AVRUPA YAKASI)
AJANS
FOTOĞRAF STUDYOSU
DIGITAL

Güvenilir sorumluluk sahibi alabilen elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım :) ki yaparım da

İlgilenen olursa portfoyumu gönderebilirim, 6 aydır freelance olarak çalışmaktaydım, fakat şimdilerde çalışmaya karar verdim, sigara kullanıyorum, istediğim düzen çalışma saatleri vb :)

salim58

Üye
Tepki
0
4 leventte copy center dijital baskı merkeziyiz
evet eleman değil çalışma arkadaşı arıyoruz
0212 268 26 50

ajansaplus

Üye
Tepki
0
Muğla/Milas'ta ajans deneyimi olan grafiker alınacaktır. Portfolyonuzu ik@ajansaplus.com adresine göndermeniz rica olunur. Kalacak Ev + SSK + Yemek vs... tahsis edilecektir.

Tepki
4
İş konusunda inş. istediğiniz işi bulabilirsiniz fakat iş aramak için attığınız başlık hoşuma gitti ve sizi tebrik etmek için yorum yazdım...

Klasik başlıklar her zaman itici olmuştur...Kolay gelsin

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@Süleyman Köklü

Aynı fikirdeyim.. Akıllıca.. :)

Bilgin2020

Üye
Tepki
0
Iyi gunler, yazdiklarinizi okudum. benimde, benimle calisabilecek bir grafiker ve webdesignera ihtiyacim var. Kisa surede bu mesajima cevap verirseniz, sizinle konusmak isterim.

Tepki
0
0212 611 57 85 -0212 611 57 58 yuvarlak masada tek eksiğin grafiker olması münasebetiyle reklam işimizde çalışmak için görüşmek isteriz saygılar.
OMR TANITIM
Murat Sevinç BAŞ

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt