basit bir logo

Ndesign

Üye
Tepki
51
sadece bir kaç dakika da Photoshopla elde edebilirsiniz

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
@nrl-design

Hocam sorması ayıp olmazsa neden basit şeylerle uğraşıyorsunki?? Kendini geliştir genişlet yanlış anlama yani bi kaç dakikada elde edersiniz demişsin neden bi kaç dakikalık işlerle uğraşıyorsunki??

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
GüzeL fena DeğiL ama BoSS HakLı Birazdaha GeLiştirmeLisin Kendini ...

Ndesign

Üye
Tepki
51
@BiGG_BoSS

arkadaşım sana şiddetle katılıyorum fakat ben bu işi hobi olarak yapıyorum kurs ada gittim bunun eğitiminide aldım fakat hobi den öteye geçmedi nedeni ise ben inşaat sektöründeyim ve şu an için tasarım hakkında bir düşüncem yok ve fazla fırsatımda olmuyor ki o şantiye senin bu şantiye senin geziyoruz sebebini açıkladığımı zannederek sizlere iyi günler dilerim

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
@nrl-design

Hocam haklısınız ama peki neden inşaat sektörüne uygun çizimler yapmıyorsunuz ??
Mesela Autocad konusunda kendinizi geliştirip bi mimarlık bürosunda işe çok rahatlıkla başlayabilirsiniz...

Ndesign

Üye
Tepki
51
saygı değer arkadaşım elimizde çalışan mimarlar mevcut benim ilgimi çektiği için bu tür işlerle uğraşıyorum autocad programı nı iş dışında kullanmak ta istemiyorum hani nasıl anlatsan size stres atmak için diyelim ve şunu belirtmek isterim inşaat firması baba ma ait bende yanında çalışıyorum eğer farklı bir sektör düşünürsem bu mimarlık değilde tasarım üzerine olur saygılar

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
Tabiki buda bir görüş buda bir hayat anlayışı kimse karışamaz umarım hayatınızda başarılı bir grafiker olursunuz...

Yukarı Alt