beach life kapak tasarımı 02

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
konuya niye müdahil oldun derseniz
aynı resmi ben de kullandım
çünkü google'da büyük görsellerdeki en iş yapar resim bu
"farklı dizayn yapmak tasarımcının görevidir ama farklı fotoğraf bulmak değil" cümlesine katılıyorum
zaten dergi gazete işi yapıyorsanız size bağlı muhabirleriniz vardır onlar ne verirse onu koyarsınız
"zaten gazete ve dergilerde aynı resimler vardır" görüşü de genel olarak doğrudur
misal: başbakan gelir bir açılış yapar bunu resimleyen muhabirlerin yüzde 99'unun resimleri aynıdır
%1'lik fark da açı değişiminden kaynaklanır

dergi tasarımına yorum yapacak olursam
biraz daha düzenli olabilirmiş
başarılar dilerim

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Tartışmaya lüzüm yok arkadaşlar başaran ulusoy için görsel sıkıntısı varsa isteyen arkadaşlar bu görselide kullanabilirler biraz toy biraz genç dönemleri ama olsun çok karizmatik çıkmış :D :D

Fairytale

Üye
Tepki
3
Evet bende o fotoğrafı kullanmıştım :D nedeni çözünürlüğü yüksek ve net oluşuydu.Çoğu kişinin bu amaçla kullandığını düşünüyorum.
Yaratıcılık konusunda haklısınız,ama bu adamın fazla resmi yok :D Bence çok büyültülmemeli.

Kapak tasarımı hakkında şunu diyebilirim.Biraz daha üzerinde çalışılabilir.Dağınık geldi bana.Başarılar diliyorum.

Tepki
4
Başarılar öncelikle. Tasarımda ilk dikkatimi çeken logoya birleşmiş olarak kullanmış olduğunuz daire. sanki derginin içerisinde yer alan içerik değilde, daha çok logonun bir parçasıymış gibi duruyor. İçeriklerde geometrik şekiller kullanarak bir bütünlük oluşturmaya çalışmışsınız fakat biraz dağınık yerleştirmişsiniz. Biraz daha üzerinde durmanız gerekiyor sanırım

Yukarı Alt