bebek odası yapmaya çalıştım

duygu0666

Üye
Tepki
14
arkadaşlar merhaba max de bebek odası yapmaya çalıştım ve büyük bir heyecanla sizlerle paylaşmak istedim :rolleyes:

Tepki
3
Gayet güzel olmuş F10 a bas ordan Output Size var ordan ölçüleri 1600*1200 veya kafana göre artık yaparsan render da daha büyük alıcaksın böyle pek detayıda göremiyoruz :) Tebrikler hergeçen gün artış var ;)

Tepki
67
Toprağım eline sağlık çok güzel olmuş amma eksiklerini söylileym.

1- Parke çok büyük unutma malzemeyi attıktan sonra Uwmap uygulaman lazım. Ve bumb ataman lazım O zaman daha güzel ve gerçekçi sonuç elde edersin.

2- Dolabın ayakları yok yerle bütün gibi duruo bence dört adet silindirle ayak yapabilirsin.

3- Avizeyeleri aynı tükandan aldığın belli onlar hazır model gibi duruo bana öle geldi :)

4- Beşik ve komidin çok güzel komidinin en alttaki kolu yarım kalmış sanırım senin yaramaz onu kırmış :)

5- Halı ya çok yukarda yada bump vermedin halı yaparken ben plane kullanırıım.

6- Dolapllardaki aynalar süper olmuş. Ama alt kısımdaki bölmeler yere çok yakın.

7- Gelelim ışıklara. Işık koyarken bir kere tam tavanan bir adet vray light koyup onu invisible yapman lazım çünkü ışığın yeri yanlış ortamda lamba var ve ışık ters tarafdan geliyor. Bir tane tane tavana vray light birde kameranın arkasına gelecek şekildeama çok küçük değerde vray light işini görür. Sana faydalı olur die siteyede attığım ofis çalışmasının ışıklarını gönderiyorum. Umarım faydalı olur.

Bir daha belirteyim ben max konusunda profesyonel değilim. Naçizane önerilerimdir ve emin ki sen daha da iyisini yapacaksın.

Başarılar toprağım :D

duygu0666

Üye
Tepki
14
çok teşekkür ederim toprağım ya bana çok faydalı oluyorsun birkaç eksikliklerin farkındayım onun haricinde söylediklerini uygulayıp son halini tekrar atacağım...
bu arada avizeleri kendim modelledim hiçbir hazır model kullanmadım... önerilerin için tekrar teşekkür ederim

Tepki
67
O zaman çok daha iii hazır model kullanmaman süper bişey. Tekrar ellerine sağlık.

Yukarı Alt