bedava sıfırdan corel 12 adobe photoshop CS5

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Öncelikle çok büyük geçmiş olsun arkadaşım.

Böyle yararlı bir şey yapmak istediğiniz için de sizi takdir ettim, iyi çalışmalar.

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
çok teşekkürler Hakan Bey. Size de iyi çalışmalar.Hakan Bey öğretecek insan bulamıyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim? halbuki öğrenmek isteyen çok fazla insan olduğınu biliyorum. sadece grafikerler org'a yazıyorum.

sedakg

Üye
Tepki
0
Ben corel draw öğrenmek istiyorum iş alanım tekstil sektörü nasıl öğreticeksiniz?

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
Seda Hanım diğer sorunuzu cevaplamıştım ama bu ayrı bir soru. Her konuyu Yazılı Vİdeolarla öğretiyorum anlaşılmayan konuları daha ayrıntılı videolara bölerek anlatıyorum. corelle istediğiniz çizimi yapabilirsiniz. sayfamız daha çok yeni öğrencilerim az şimdilik anlaşılmayan özel soruları bekletmeden cevaplayabiliyorum genellikle sabah sekizden akşam 8,30 'a kadar netteyim iyi akşamlar.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@kemal_mert07

Merhaba.
Ben olsaydım;
Öncelikle temiz bir konu açardım, daha sonra vereceğim eğitim ile alakalı önsöz tadında giriş ,gelişme,sonuç şeklinde bir yazı hazırlar konuya eklerdim, sonra gün içerisinde hangi saatler arasında eğitim vereceğimi plan ile gösterirdim, daha sonra aylık planımı yayınlardım,kişinin bu eğitim sonunda neler kazanacağından bahsederdim, program olarak ise Adobe Connect kullanırdım.

Yukarı Alt