Beklenen Eğitim Setimiz- Bilişim Temelleri Eğitim Seti Canlı Video -Türkiyede İlk

elifcee

Üye
Tepki
9
wavv :) Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Harikasınız

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederiz , bu forumun taşı toprağı altındır arkadaşım ve bizler -ki burada forumumuzu kastediyorum- zaten insanların gönlünde ilk sıradayız, başkaları google'de ilk sırada olma yarışına devam etsin...(!)

ekremtnt

Üye
Tepki
0
Bu faydalı setin hazırlanmasında katkısı olan, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürler..

ci021

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

Hakan bey set için teşekkürler. Fakat ekteki dosyayı indirince .rar crc hatası veriyor. torrent dosyasını rardan cikaramiyorum. kontrol eder misiniz eki?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba;

Ben torrent'ten filan anlamıyorum, hiç ilgim de olmadı, dolayısıyla size bu konuda maalesef yardımcı olamayacağım. Onu torrent dediğiniz şekle getiren de zaten başka bir arkadaşımızmış, konuyu dikkatli incelerseniz :)

Biz eğitimi Rapidshare'deki pre hesabımıza yüklemiş oradan yayınlamıştık. Ayrıca aldığınız CRC hatasına karşı rar dosyalarına koruma yedekleri de yerleştirdiğimizi yine konuyu dikkatlice incelerseniz görmüş olacaksınız.

Netice itibariyle rapid linklerini kullanarak indirirseniz sorun olmayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederim.

ci021

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

Hakan bey ben derdimi anlatamadım. Benim sorunum torrentla veya CRC ile yazdıgınız açıklama alanındakiler değil.
İlk mesaja ek olarak eklediginiz " GFO_Bilisim_Seti.rar‎ (17.8 KB (Kilobyte) " adlı dosyanın kendisi bozuk. Yani içindeki torrent dosyasından bahsetmiyorum ben. eklediğiniz 17.8 KB' lik dosyayı farklı bir upload sitesi aracılığıyla gondermeniz mümkün mü? Website sunucularından dolayı sanırım dosyada bir bozukluk olusmus.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hımm, şimdi anladım ancak yine yardımcı olamayacağım çünkü onun torrent dosyası sadece onu yapan kişidedir bizde olma ki, çünkü dosya arızalı olarak konulduğu ilk günden itibaren dosyayı kimse indirememiştir :)
Bu konuya link eden yine aynı arkadaşımız, yani ancak onun gelmesi ve linkini düzeltmesi gerekiyor maalesef.

Ücretsiz link yaratıcı siteler var" link generator" belki duymuşsunuzdur bilemiyorum. Bu tür sitelerden rapid adına yararlanabilirsiniz belki. aklıma başka bir şey gelmedi, çok üzgünüm.

Yukarı Alt