benım çalışmalarım yorumlayın lutfen

Hakan KALMIŞ

Grgphoto
Tepki
7
Ben mevlanayı çok beğendim açıkçası.
Denemek istediğim bir teknik. Sende bunu iyi yapmışsın, ilk bakışta anlaşılır olmuş. Eline sağlık.

mustafa_25

Üye
Tepki
0
Logo başarılı değil By Kargomu 34 kargomu belli değil çalışmalarında yeterince professionel değil sanıyorum düşünsel olarak değilde programsal eksikliğin var heralde biraz daha çalışırsan iyi şeyler çıkabilir. İyi çalışmalar diliyorum...

grafigmz

Üye
Tepki
0
mevlana çok güzel olmuş dıgerlerıde eh işte.yınede emeğine sağlık....

senna

Üye
Tepki
0
logo calısmanı ve tıpografı calısmanı begendım ama davetıyede yazılar kotu olmus bıraz daha ıyı yapabılırsın guzel calısmalar tebrık ederım

smyraeum

Üye
Tepki
0
logo güzel olmuş ama çok bilindik ve sadece ben daha zorlayıcı bi logo tercih ederdim ama çalışmalarının geneli güzel , davetiyeye gelince eyer bu hazır bi davetiye kullanılmayacaksa ( erdem , koza vb. ) matbaada basılaçaksa mutlaka fantazi kagıt kullanılaçak demektir. Davetiye İçin Biraz Daha Canlı Rekler Kullanabilirsin Mavi ,Yeşil Kombinasyonunu Pembe,Fuşya, Morla Denemeni Tavsiye Ederşm El Yazısı Karakteri Dışına Çıkman İyi Olur Derim Anlaşılabilmeside Önemli Saygılarımla.

smyraeum

Üye
Tepki
0
mevlanayı unutum mevlana için bence en iyi hattatların yaptıgı çalışmalara bi göz gezdirmeni tavsiye ederim

danisman

Consultant
Tepki
30
slm ;

Öncelikle belli ki bir tasarım yeteneğiniz ve birkiminiz var bunu belirteyim. Fakat yaptığınız çalışmaların güzel yanlarının yanı sıra bir de acemice yanları var. Kartvizit ve kurumsal kimlik çalışmanızda adres, telefonlar orada hiç iyi durmamış, logo çalışmanız hoş, davetiye çalışmanızda kapak güzel olsa bile, iç taraf işi götürmüyor. Yani ya çok acele iş üretiyorsunuz veya dikkat etmemişsiniz işin bitiş noktalarında. Tasarım sabır gerektirir, bunu dikkate alın :) bitsin de kurtulayım mantığı pek iyi sonuçlar doğurmaz ...

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

saygılar...

Yukarı Alt