bi yorum!!!

Tepki
6

evet arkadaslar eksilerimi sizlere sorayim dedim.Sizce nasi olmus

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
ben daha iyi bir çalışma yapabileceğine inanıyorum.

bi kaç onerim olacak: karekter seçimi ve renk konusunda bence biraz daha değişik ve sade alternatifler üzerinde durmalısın. zire bu menünün okununurluğu baya bi düşük olmuş.

renk uyumu gözü rahatsız edişyor gibi geldi. insanlar bir restorana karınlarını doyurmanın haricinde biraz da yorgunluğunu atmak için gittiğini sakın unutmayın. siz menüyü vererek gözlerini yormakla en başta müşterinin menüye bakmadan hemen şunu getir de gidelim edasına girmesine izin vermeyiniz.

yeni çalışmalarınızı görmek isterim.

bu arada hazır yapılmış sizlere fikir verecek güzel işlerin olduğu bir site adresi vereceğim. emin olur ordaki tasarımlara baktığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız...

www.stocklayouts.com

kolay gelsin

Tepki
6
ee arkadaslar hatirlatayim 2. yada 1inci diye birsey yok :) soylemeyi unuttum bu cift yonlu baski :) kendimi elestireyim aslinda logo yada ona benzer bir sembol olsaymis daha guzel olabilirmis. birde sanirsam fontu kaba kullanmisim ama o cafeyede o cokda kotu olmamis gerci ya keske deneseymisim :D

Tepki
1
:D bende ikinci nerde diye bakıyorum :)))))

bence kapağın arka planındaki lacivert transparan görüntüyü kaldırmalısın tasarımı çok kapatmış. fiyatların altındaki çizgiler çok kalın inceltmeli ve çizgi rengini biraz daha açmalısın zannımca.. eline sağlık

Yukarı Alt