...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@İsmail ÇOBAN

iyi olcan tabee ... karnın tok altın kuru :D

benım kalbım sıkısıyor bugun iso :) kurtulacaksınız yakında benden :cool:

Tepki
2
ya adam dıyorkı 30 tane banner bant tasarımı ıcın tanesıne 0.75 verırım 30 tanesı 25 ytl delırmıs mıllet yuh ya

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Birde işin diğer tarafından bakalım, bu işleri bu fiyatlara yapanlar olduğu sürece bu talepler hep olacak. Ama bu banner fiyatı da başka bir boyut. 0.75, şaka gibi...

Tepki
2
ya yok adamı ben buldum ıslerımı yaptırıyorum ajansa falan dedı dedım yolla yapım bı calısma begenırsen konusuruz dıye yaptım aaa bu cok guzel olmus dedı abı ıs yapalım dedı tamam dedım bannerları soledı ıste konusuyoruz gayrı ıhtıyari sordum abı ne dusunuyorsun sonucta tek tek calısma yapılcak bı emek var dedım ortada 0.50 ye yaptırıyorumda sıze 0.75 deyınce allah razı olsun dedım:)ınermısın sabahamı bırakırsın bu oluculukden de ote be abı mezar spec dırek bu paralara bu ıslerı yapan olduktan sonra ben copcuyum desem daha cok ıtıbar gorurum herlade

Tepki
2
aslı nasıl takma ben 1989 da basladım bu ıse resım rutuslarını siyanurle fixerle yapıyordum hayatımda bole seyler yasamadım aslında acıcam sahıbındende 10 bın dekupe var yapılcak dıye 0.25 dıycem butun sazanları toplıycam benzın dokup yakıcaksın en azından bu ıse emek verenlere destek olur

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
:) Ilahi Yusuf bey... Gece gece guldurdunuz beni...Cok yaşayın... ben daha cok yeniyim aranizda ama her gecen gun benzer ornekleri duyuyor yasiyor gozlemliyorum...O sebeple gelecekte daha neler gorecegiz kestirmek zor :)

Yukarı Alt