...Bıdı Bıdı...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Aslı SAYILIR

Şuranın adresini alayım ben de lütfen:)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Erkal ÇOŞKUN

Gelmiyorsunuz ki hiç yanımıza gelin kaynatalım... Öhüm öhümm hemi de lütfen iyi oku algıla günaydınların arasında inceliklerimiz var bizim..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Dıt dıt... Son dakika şaşkınlık haberi Rusyaya meteor düşmüş :allalla::allalla:

Rusya’nın Ural Dağları’nın güneyinde yer alan Çelyabinsk kenti, bu sabah korku dolu saatler geçirdi. Kent, birden fazla meteorun hedefi olurken, düştüğü yerde kocaman bir delik açtı. Patlamalarda 200'ü çocuk 950 kişi yaralandı. Patlama nedeniyle binalarda kırılan cam miktarının 110 futbol sahasına eşit olduğu belirlendi.Ural Dağları bölgesindeki idari bölgenin valisi, meteor düşmesinin ardından yaptığı açıklamada, birçok yaralı olduğuna dair haber aldıklarını, binalarda da hasar oluştuğunu belirtti. Çelyabinsk'te çok büyük paniğe neden olan meteor yağmurunda birçok ev hasar gördü. Rusya İçişleri Bakanlığı, şu ana kadar 200'ü çocuk 950 kişinin yaralandığını açıkladı. 3 kişinin ağır yaralandığı meteor yağmuru sonrasında kentte okullar tatil edildi. Kent sakinlerine evlerinden çıkmamaları çağrısı yapıldı.

Tıkla İzle

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Aslı SAYILIR

Bu sıralar kendimde değilim :) Dağıldım, 200 parçalı puulze yaptılar benden, kendimi toparlamaya çalışıyorum :) parçalar tamam olunca aranızdayım merak etmeyin efenim...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Erkal ÇOŞKUN

allamm bu dağınıklığına da ne güzel gider dimi :D Evet evet gerekirse el atıp toplayalım şu puzzle ı :D Sonra şöle altın varaklı bir çerçeveye hopp duvara :D Öhüm öhüm...:cool:

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

gidicemiz yere bayıldım lütfen hemencik gidelim :) koşa koşa gidelim hatta ışık hızında gidelim :) hımm makale ne konuda acaba hatırlayamadım :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

ben oynamicam sadece dinlicem olayım bu müzik varsa kapa gözleri mest ol dal hülyalara varsa yanında sevdiğin sarıl ona. :)

@Aslı SAYILIR

bu haberi dün izledim oldukça ilginç gerçekten :)

@Erkal ÇOŞKUN

@Erkal ÇOŞKUN

çok çok kolay gelsin ve dört gözle bekliyoruz gelişinizi keyifli koşturmacalar :) :)

Yukarı Alt