...Bıdı Bıdı...

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

Hayırdır çocun yakınmalarından çok mu sıkıldın :D :p

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Hümeyra Can

Yoo sıkılmadım asla da sıkılmam, sadece gerçekten istediği tek şey şu an onun ve olsun istedim :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

mıstıkcan aldanma bu davranışlarına timsah kahkahaları atacak ardın sıra u.u bu sebeple Aslı' yı hiç sevmem, iki gün konuşmim özlemem bile, bir arada felam olduğumuzda aman sarılim, aman dibinden ayrılmim vs demem yani hiç. Aslı' yı tanımak çok zordur mıstıkcan çok zordur (-_-)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
aaa aaa Hümeyra anlatma kız herkeslere :D

Mutfağımıza kuş girmiş birde pislemiş :D Aaaa aaaa diye diye bir kaldım bir saattir :)

Tepki
6
nen hümü noldu anlamadım neye takıldın tamam bişey demedim iş konusunda merak etme birsürü yer var aslıyla da hiç çekinmeden ben herşeyi dertleşir konuşurum kardeşim gibidir ve hiç bişeyi de saklamam özel hayatımı çooook iyi biliyo kş bende onu tanıyorum onun için aslı seri katil bile desen benim için bi kulağımdan girer bi kulağımdan gider aslı melektir ne timsahı melek melek :) günaydın arkadaşlar bu arada :)

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Şener CANÖZ

Günaydın Sevgili Şener CANÖZ,
ayrıca görselde ki mükemmelliğe bayıldım.

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
Valla ben forumun bu halini hiç sevmedim. Eskisi geri gelse olur mu ? Bakmak bile istemiyorum artık. :allalla: :allalla:

Tepki
6
@zynp
başta değişik geliyo zeynep göz aşinalığından dolayı da olabilir hoş olmuş ama bu hali :clap2:

Yukarı Alt