...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
anamm nasıl bir gündü bu geçen ben bile anlamadım nasıl akşam oldu da eve geldim :) Çalışırken ben ne yapıyordum yaa düşündükçe işin içinden çıkamıyorum :allalla: Şenercan, Şeker abi okudum okudum yazdıklarınızı da üstünden sular akmış ben buraya gelene kadar :)
Bahtınur arkadaşım sana da çok geçmişler olsun ev gününün tadını çıkarmışsındır iyicene inşallah...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
Teşekkür ederim :)
Ben sözde yatacaktım börek yaptım, tatlı yaptım, krep yaptım, alışverişe çıktım... :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
ohh ohh baya verimli geçirmişsin ne güzel yaa.. Darısı başıma diyeyim :) ama ben yasak koydum hamur işine bir süre malum sebepten ev hanımı olduktn sonra baya abartmıştım :cool:

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Şener, karar verdin mi? İstanbul'lu olacak mısın? ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Ben kararı sana bırakmış ama düşüncemi söylemiştim, yine aynı şekilde düşünüyorum. İnsan alıştığı yerde rahattır. Bir misalle açıklarsam oturduğum semti bir çok kişi beğenmez ama ben yıllardır aynı yerde oturuyorum, her yerini avucumun içi gibi bilirim. Her caddesinde kapısını çalacağım bir yer vardır. Ne zaman bir şey lazım olsa benim tanımadığım kişiler beni tanıyor olur mutlaka çözülür. İş yerim sanayi bölgesinde bence mahrumiyet bölgesinde ama kapıdan çıktığım zaman her taraf tanıdık, kapısını çalabileceğim bir çok yer var...
İstanbul'a gitmek sana bir şeyler katacaksa git ama zannetmiyorum ki yaptığın denemelerle İzmir'de de kendini geliştirebilirsin. Çalıştığın iş yerinde denemeler yapmak için vakit bulabiliyorsan ve gittiğin yerde bulamayacaksan bu bir kayıptır bunları düşün. İstanbul'a gitmekle bir şey kaybetmezsin ama İzmir seni kaybeder...
İzmir'liler adına şimdiden ...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Harekette bereket vardır.
Hayırlısı.

Tek düzelik bir bakıma iyi ama genelde beni rahatsız ediyor,
işe veya eve bile üst üste aynı yoldan gitmeyen biriyim.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Tek düzelik başka bir şey konumuz çok başka. Ben biraz gezip geleyim dediğim zaman ne zaman nereye gidip ne zaman geleceğim belli olmaz. Eve gidiş zamanım asla iki gün üstüste aynı olmaz ama ben böyle biriyim diye tutup başka bir şehre gitmiyorum :) Yiine de hayırlısı ...

Birileri yiyip içip yatmaktan sıkılmış geri gelmiş O'(n)lara da günaydın :):):):):):):):):):):):) ...

Yukarı Alt