...Bıdı Bıdı...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Eğer kötü bir şey dediysen çok kötü kavga ederiz haberin olsun. Ben de senin good MORning ...

user9

Grafiker
Tepki
80
@Şener CANÖZ

bu mudur? budur!

@İsmail ÇOBAN

gözlerimiz yollarda kalıyor sen yokken ortim olan bu :D

@ZxxxE

gün ve aydın iki kelimeydi oysa.

@Bahtınur YILDIZ

-_- sana da hayırlı morningler

@ZxxxE

ikinci kelimeyle yolu açtı kız cağız ala ala.

user9

Grafiker
Tepki
80
bahtınur ayağını sürüdün galiba yarın akşam mesaiye kalabilirim ö.Ö

inciveakif

Üye
Tepki
0
Bilmiyorum, acaba insanlardan çok şey mi bekliyorum. Kendimde dahil, ilerlemeliyiz hani. Güzel olan ne varsa. Çizimlerde olabilir, düşüncelerde olabilir. Konuşmalarda olabilir. Ben böyle düşünüyorum, çünkü insana hep güzel olanı yakıştırıyorum. Dünyamın bazı köşelerinde süreci geriye sarmak isteyenler var. İnsan a sınırlar çizip şu çizginin dışına çıkma diyenler ve bu çizginin içinde de güzel şeyler yapma diye çalışan sistemler var.
Güzel bir resim gördüğümde hah işte bu, güzel bir duruş, güzel bir konuşma, güzel bir konuşma... diyorum. Bir anda olmuyor ama OLABİLİR.
Şu sıralar çizgilerle aram çok sıkı değil. Okul hayatı, memurluk, babalık, eşlik, yazarlık çalışmaları ve dünya kadar hayal,
Çok mu sizce , ama ben daha çok şey yapmak istiyorum. Niye mi, öğrendim ki, kainattaki en yüksek teknoloji benim içimde ve benimle beraber. İSTERSEM YAPABİLİRİM, İSTERSENİZ ÇOK ŞEYİ YAPABİLİR SİNİZ.
VE yapıyorsunuz da. BAŞARILAR, SELAMLAR.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@Hümeyra Can

Bence kesin beddua etmiştir ondan olmuştur. Yoksa senin kaytarıp işi ağırdan almanla bir alakası yok :) ...

user9

Grafiker
Tepki
80
@inciveakif

içsel seslenişinizde çok haklısınız, evet olabilir, olacakta :) Selamlar...

@ZxxxE

yok ya son dakikada iş yükü geldi bi anda, ve bizimle alakası olmayan neredeyse, olduğu kadarını halledicez dedi zaten patron :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@Hümeyra Can

Hımmm o zaman yapacak en iyi şey bir bilenden misal Sn. Mesai'den mesaide neler yapılmalıdır filan sor soruştur öğren bari, acemi olduğun belli olmasın :) ...

Yukarı Alt