Bilgisayar firmasına logo

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
Selamlar..Bilgisayar firması için logo tasarımı..
bu simgedeki amacım ''laptop'' görünümüyle bilgisayar firmasını temsil etmekti.
Değerli yorumlarınıza

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sinan bey güzel bir çalışma olmuş ancak laptop'un ekranını biraz daha arkaya yaslasan daha anlaşılır olurdu sanki şimdi ilk bakışta ok gibi duruyor

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
@Kemal Aksekioğlu

aynen. siz laptop ile alakalı olduğunu söylemeseydiniz ben hiç ihtimal veremezdim. ilk bakışta sağ alt yöne doğru bir ok gözüküyor.

ufukasia

Üye
Tepki
0
Bence eymeyin geometrik sekil olarakta simetri guzellegini bozmayalim kanaatindeyim

mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hepsi bir yana logo serbest bir çalışma mı? Öyle ise yanlış bölüme açılmış konunuz. Yok değil ise , yani çalışma kullanım için yaratıldıysa neden ingilizce? Firma yurt dışında mı? Ya da yurt dışına mı iş yapıyo?

Tepki
6
Laptop yazmasaydınız ben anlamazdım.Ok izlenimi verdi bana ilk başta.
ve laptopa da benzemiyor zaten biraz daha perspektife uygun çizersek daha hoş görünür.Örneğin ekran kısmının, tabana göre daha kısa olması gibi..

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
serberst çalışma olsaydı deneme çalışma kısmına açardım..Firma yurt dışına çalışıyor evet.

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
Siz "Sormak" ile "Kesin Yargıya Varmak" arasındaki farkı biliyor musunuz?

Bune şimdi? Ben verdiğim cevapta bir sorun görmüyorum, kimseyle tartışma gibi bir derdimde yok. Uzmanların oldugu bir platformda basit bir konu açmışım.. zaten ters bir cevapta vermedim.derdiniz ne ki? Sizi rahatsız eden ne? anlamadım...Herneyse...uzun süredir bu forumdayım kurallara aykırı davranmıyorumda zaten..Konularım rahatsız ediyorsa uyarabilirsiniz veya yetkililere şikayet edebilirsiniz. he tasarımlarım kötüdür birşeye benzemez amenna bende iyi demiyorum kendimi grafikerde demiyorum grafikerde saymıyorum öneriye açıyorum ki ilerleyeyim.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Yazdıklarınızdan inanın hiçbir şey anlamadım desem yeridir, aramızdaki hukuk ile alakasız şeyler bunlar.
Ben çalışmanız hakkında fikir bildirmedim ki, iyi kötü şeklinde, elbette ki insanlara yardımcı olabilmek için buradayız biz.
Cevabınıza gelince bir kez daha okuyun isterseniz :)

serberst çalışma olsaydı deneme çalışma kısmına açardım
Yani ben zaten "Bu serbest çalışma neden buraya açtınız yanlış olmuş " yazmamışım. Size sormuşum öyle mi diye, akabine "öyle ise" diyerek de kibarca bilgilendirmişim.

Hata kimde anlamadım, her neyse.

İyi çalışmalar.

Yukarı Alt