Bir deshane logosu çalışmalarım

Tepki
0
Arkadaşlar bir dershane için yaptığım logo dershane ilköğretim dershanesi yani oks sbs türü çalışmaları yorumlarınızı bekliyorum.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Enver Bey bu dershane genel, bildiğimiz sbs dershanelerinden mi yoksa öğrencilere sadece MAT dersi veren bir dershane mi?

Tepki
62
Öncelikle çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Çalışmalarınızın üzerinde biraz daha çalışmanız lazım. Birbirinden ayrık duruyorlar daha güzelini yapabilirsiniz şimdiden size kolay gelsin...

Tepki
3
Merhaba çalışmalarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler, aslında fena çalışmalar değil ilk bakışta renk seçimini beğendim, objelerin etrefındaki kontürü atmalısın.Sırasıyla logoları değerlendirmek gerekirse en üstteki logo oturaklı fakat belki alt taraftan gelen turuncu dikdörtgeni SİSTEMATİK yazısı ile SBS HAZIRLIK DERSHANELERİ yazısının arasında bitirsen daha iyi olacak gibi tabi 2 yazınında aralarını 0,176 mm gibi açmalısın.Ortadaki alt alta duran SİTEMATİK ve SİSTEMATİK logolarındaki sol taraftaki logolarda lacivert bölüm sanki bir insanı yada bir adamı anımsatıyor ve turuncu bölüm adam gibi olan Lacivert kısma sanki arkadan sırtından bir darbe vuruyor gibi bu nedenle pek uygun olmaz herhalde...Fakat en alttaki SİSTEMATİK yazan logonun sol tarafındaki obje güzel olmuş bunu değerlendirebilirsin fakat SİSTEMATİK yazısın büyütmelisin yada bir yoluna koymalısın çünki objeye göre çok ufak duruyor.Bu arada yazı fontunu beğendim...

Tepki
1
O bumerang gibi nesneler neyi ifade ediyor. Bence biraz kolaycılığa kaçmışsınız.

Tepki
0
@ahmed guclu

Kardeşim yorumların ve önerilerini çok sevdim çok teşekkür ederim bu söylediklerini uygulayacığım

Tepki
0
@serkan ayaydın

Bu çizimleri CorelDraw da yaptım güzel kardeşim ve buda logo 3. işim yani corel de bende yeniyim yeni yeni öğreniyorum öğrendikçe daha da hoşlanıyorum corel de özgür çalışmayı seviyorum

Tepki
0
ne demek yenı başlamıssın bide gercekten cok guzeller corelı pek bılmıyorum ama ögrenmek lazım gercekten iyi çalışmalar

Yukarı Alt