Bir el ilanının öncesi ve sonrası :)

user9

Grafiker
Tepki
80
Bana aceleyle yapılmak üzere verilmeden ÖNCE (Aynısı olması söylenmişti üstelik :))

Acele ile işi yaptıktan SONRA (Fazla zamanımı almadığı bir gerçek)

Biraz dikkat, biraz mantık, biraz renklerle barışık yaşamak, biraz tasarımın kendisi olmak ve biraz her şeyden gözün nizamını esirgememek. bla bla bla... Bazen kabus mu görüyorum diye kendime sormadan edemiyorum maalesef.

Üzerlerindeki notlardan da anlaşılacağı gibi, üstteki elime verilip aynısı olsun denilen tasarım, altta ki benim özgün tasarımım. Bazen, bazen böyle oluyor işte ve zaman bizi haklı çıkarıyor, en çokta kendimize dair.

Tepki
0
Renk olarak göze hoş geliyor ama tipografi yönünden çok zayıf kalmış.

http://designjunction.in/blog/2009/08/31/visual-hierarchy-and-typography/
http://webdesign.tutsplus.com/articles/typography-articles/a-beginners-guide-to-pairing-fonts/

Verdiğim linklerini inceleyerek güzel bir gelişim gösterebilirsiniz. Alt kısım çok amatörce duruyor ayrıca ana başlık iki tane gibi o yüzden bir dağınıklık söz konusu bunu ilk verdiğim linke baktığınızda daha rahat anlayacaksınız. Bence ücretsiz kısmı kulüp adının yazdığı ana başlıkla aynı büyüklükte olamamalı.

user9

Grafiker
Tepki
80
@erseldondar

Eleştirilerinizin her birini kabul ediyorum, zira bu eleştirileri bende yaptım. işin acele kısmından kasıt 10 dk gibi bir sürede gerçekleşmiş olmasıdır. Yani olay, karanlıkta dokunarak filin neye benzediğini keşfetmek gibi idi :)

Tekrar teşekkür ederim eleştiri için.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Anlayış farklı, hizmet farklı, burası grafikerler.org :))))
eline sağlık, olması gereken gibi olmuş

user9

Grafiker
Tepki
80
@Meluoe

ai cs6 da yapıldı çalışma.

@Sedat Gül

teşekkür ederim Sedat Bey :)

Tepki
0
görsel olarak ve renk seçimi olarak hoş fakat yıl ve alt kısımda yer alan tarih saat gibi bilgilerin yazı fontları değiştirilebilir bence

Yukarı Alt