bir iki Illustrator çalışma

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Samet Mütevellioğlu

Sevgili Samet arkadaşım gösterdiğin ilgiye ve içten samimi duyguların için teşekkür ederim.

Şunu belirtmek isterimki yaptığım çalışmaların ön plana çıkmasını isterim amaçım karizma sağlamak değil yaptığım çalışmalardan grafikerlik adına bir tutam yardımcı olabilmek bu işe yeni başlayan arkadaşlarımıza doğru bir şekilde yürümesinde yardımcı olmak bu işi bilmeyen piyasada birsürü insanlar var ve bu insanlar ben bile tam anlamıyla bir grafiker olduğumu iddia etmiyorum ama dediğim insanlar grafiker olduğunu iddia ediyor.

Bu insanlar ise belli yerlere ulaşmışlar ve toplumumuz bu işte tam bir bilgiye sahip olmadığı içinse bu ne olduğu belli olmayan arkadaşlar tarafından kandırılıyorlar.

Kısaca şunu söylemem gerekirse Türkiyemiz devletimizle, milletimizle bizim bu işi grafikerliği anlayan duyarlı insanlarımızla bilinçlenecek ve bu işin tam anlamıyla ne olduğunu anlıyacaktır.

Artık zaten yorum beklentim yoktur.************************ Saygılarımla. :)

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Mehmet Bey

Forum içerisinde kullanmış olduğunuz kelimelere biraz daha dikkat etmenizi rica ediyorum. Forum kuralları kapsamında küfürlü yada uygunsuz kelimeler kullanarak forum yöneticileri ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Göstereceğiniz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Abdullah ŞAHİN

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Abdullah Şahin

Sayın Abdulah bey,

Sanıyorumki küfürlü yada argo bir kelime kullanmadım yöneticileride kullanıcılarıda küçümser bir kelime kullanmadığıma inanıyorum fakat yinede yanlış bir kelime kullandığımı iddia ediyorsanızki sizden ve burdaki bütün kullanıcılardan özür dilerim.

Saygılarımla.

halilyayla

Üye
Tepki
0
mehmet bey merhaba çalışmalarınız çok güzel keşke burda olsaydınızda bana yardımcı olabilseydiniz....

Tepki
0
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş. programı öğrenmeyi şimdi daha çok istedim. Bakalım sizin gibi bir çalışma yapabilmek için ne kadar uğraşmam gerekecek.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Belgüzar Kaya

Belgüzar hanım;

İçten iyi niyetlerinizle yaptığınız yorumdan dolayı teşekkür ederim. Elbette sizde caba ve azim gösterdiğiniz takdirde böyle çalışmalar değil daha güzellerini yapabileceksiniz ama sabır ve azimle bu işi başaracağınıza inanıyorum.

Saygılarımla.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Zor olsagerek bunları çizebilmek.

Tebrikler Mehmet bey.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Hakan bey,
Teşekkür ederim iyi yorumunuzdan dolayı aslında yapıla yapıla eliniz ve kendinizi geliştiriyorsunuz bir zamandan sonra basit geliyor ama ilk önceleri yapmak biraz sıkıcı ver zor geliyor doğrusu:)

Tepki
0
mrb mehmet bey çalışmalarınızı gördüm güzel çalışmalar gerçekten içten söylüyorum ben beğendim açıkcası... diğer çalışmalarınızıda merakla bekliyorum şimdiden başarılar....... ben selin akçam

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@selin akçam

Selin hanım tasarımlarımı beğenmenize sevindim aslında bir çok tasarımım var ama firmalara yaptığım için tasarımları firmanın tasarımı oluyor paylaşımda bulunamıyorum hepsini ama ben kendimce yaptığım bütün tasarımları beğeninize sunmak isterim tekrardan teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı.

Yukarı Alt