Bir Kaç Logo Çalışması

merteral

Üye
Tepki
27
Gayet güzel özellikle çorlu reklama yapmış olduğunuz çalışma 3 boyut içerdiği için gayet modern olmuş :)

AYRICA daha önce uyarılmış olmanıza rağmen avatarınız internet linki içermekte ve forum kurallarına uymamaktadır düzeltirseniz sanırım daha iyi olacaktır..

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
@merteral

değiştirdim tamam ne kızaysın :) hem ilk defa uyarı gördüm yoksa daha önce değiştirirdim :D

Tepki
100
@RaikeA

sayın reikea daha önceki mesajlarınızda da bold karakter kullanmıştınız.
bunu bir daha tekrar etmeyiniz lütfen!...
ayrıca logonun üzerinde 2005 yazması logonun yapılış tarihiyle ilgili olmamalı.

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
@eminecik

evet aynen katılıyorum :) logonun yapılış tarihi ile o sinenin açılış tarihini nerden birbirine kattı anlamadım :D

xmahmutx

Üye
Tepki
0
karalama amaçlı,degil ama olumlu bi eleştiri olarak görürsen yaptıgın calışmalar güzel olmaya güzelde son yıların daha öze inme yani basitleştirme yi daha iyi yaparsan herşeyi eklemek degil cıkara bilmek ve uzun bellekte kalıcılık özeligine vurgu işi biraz daha çözer gibi duruyor yinede iyi çalışmalar bizlerle paylaşa bildigin için teşekürler

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
@xmahmutx

eleştiriyi seven ve eleştiriye göre kendiimi geliştirmeye çalışan biriyim ama şunuda iyi bilen birisiyim basit sade ve anlaşılır logolar yapmayı bende isterim ama bizim milletimiz çafçafı seven millet ve çoğu grafiker gibide gidipte firmanın ismin baş harfini koyup ta logo yaptım diyen biriside değilim elimin altında eğer imkan varsa bunu yapabildiğimin en güzeli şeklinde kullanırım ve müşterime sunarım hankisini beğenirse yani senin dediğin gibi sade logoda yapıldı bunlara ama burda gördüklerin seçildi

xmahmutx

Üye
Tepki
0
Hak vermemek elde değil aynen katılıyorum. Fakat bu yapılan calışmanın sanatsal olması kaygı degilse piyasa olur oda reklam tarihi içinde zararın başını çeker haberleri ola SANA BAŞARILAR

Yukarı Alt