Bir okul Logosu ;) İlk Logo Çalışmam Kurumsal

muratcanix

Üye
Tepki
0
Ankarada Br Kız Meslek Lisesi'ne Yaptığımİlk Logo Çalışmam Yorumlarınızı Bekliyorum..
Hatalarımı vs söylerseniz sevinirim..

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Ben baktım şöyle, ne kötü diyebildim, ne çok iyi. :)
Okul için yeterli sanırım. eline sağlık.

Tepki
17
Emeğinize sağlık. Erkal Bey'in dediği gibi okul için yeterli bir çalışma. Yalnız ortada kız, meşale ve kitabın bulunduğu daireyi tam ortalarsanız nasıl olur diye düşünüyorum. İki alternatifi de denemelisiniz bence.

muratcanix

Üye
Tepki
0
o hilal bir oluşumu simgeliyor orda şimdi bu kız meslek lisesi yeni kuruldu malum düz liseler kalkınca, ortadaki oklarla çevrili rengler bir döngüyü hilal bir oluşumu simgeliyor orda.o hialli ortalama gibi bi şansm yok malesef.

Tepki
17
O hilali ortalama gibi bir şansınızın olmaması bence söz konusu değil. Sadece siz bir çerçeve/mesaj belirleyip ona göre tasarımı şekillendirmişsiniz.

Fikir istemiştiniz, fikrimi belirttim.Gördüğüm bir eksiği söyledim. Karar sizin. İyi çalışmalar.

aliemrey

Üye
Tepki
0
çemberdeki renklerin bir anlamı var mı acaba yoksa siz mi seçtiniz? kitabın alt kısımdaki eğimi ile kızın alt kısmının eğimi farklı olmuş gibi geldi bana. Ayrıca Ay-Yıldızın duruşu farklı geldi, ortalanabilir.

Tabi okul için yeterli olacaktır. iyi çalışmalar diğer çalışmalarınızda başarılar.

muratcanix

Üye
Tepki
0
aslnda 4 ana renk düşünüldü ama okul yönetrimi eşil rengide koyununca pkk bayyrağı gibi oldu dediği için turuncu eklendi.

Yukarı Alt