biraz yalnızlık olsun istedim ve çektim

Ünal Er

Üye
Tepki
1
Yalnızlığı ifade etmeyi çok seviyorum. Sizin profesyonel yaptığınız işi ben amatör yapıyorum. Bu yüzden kötü tepkiler alacağımı biliyorum.(olmamış,yanlış ışık,yanlış lens seçimi,vs.:) ) Olsun amaç gelişmektirmek kendini;)

danisman

Consultant
Tepki
30
Sayın Ünal Er, neyi nasıl yaptığınızdan daha çok yapabilme gücünü kendinizde bulmuş olmanız daha mühim. Ayrıca yapmış olduğunuz çalışma hiç fena değil, daha güzel çalışmalarınızı da bekliyoruz...

Saygılar...

Tepki
5
çalışmanız hoş gözüküyor ünal bey ama ayakkabının çift olduğundanmıdır bilmem bana yanlızlığı değilde beraberliği ifade ediyormuş hissi uyandırdı.
emeğinize sağlık

yakan

Üye
Tepki
0
"Sizin profesyonel yaptığınız işi ben amatör yapıyorum" baya iddalı bir söz... ne diyelim kolay gelsin.

Ünal Er

Üye
Tepki
1
Sayın Danışman bey
yorumunuz için çok teşekkür ederim.Ben alınması gereken mesajı aldım. Tekrar teşşekkür ederim.Şimdi daha çok iştahla fotograf çekebilecem.

Ünal Er

Üye
Tepki
1
@yakan
ortada iddalı bir şey yok. ben yaptığım resmin sizden daha ii yaptım demiyorum. ne kadar profesyonel olursam olayım butür bir cümle kullanmam.Yanlış anlaşılma olmasın lütfen

Ünal Er

Üye
Tepki
1
@Nurdan Çil
nurdan hanım bu resmi çok kişiye gösterdim.Çünkü ilk göz ağrım diyebilirim.Ama şu bir gerçek ki kime gösterdiysem herkez farklı yorumlar yaptı.sanırım insanın o andaki ruh haliyle benimseniyor. Mesela siz mutlu olduğunuz için belki beraberlik ile ilgili bir yorumda bulundunuz.umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir. Bu arada teşekkür ederim yorumun için

Tepki
5
haklısınız sanırım bir çok şeyde olduğu gibi bir fotoğrafı yorumlarkende herkes kendi ruh haline ve yapısına göre yorumluyor:)

Yukarı Alt