Birbirinden güzel vectorler 43

Ozgul

Üye
Tepki
57
Merak ettiğim bir şey var. Forumdaki mesela "kalp ya da floral ya da etiket ya da, top,vs..." şeklindeki aramalarda konunuz gözükecek mi? Gidişata bakılırsa 150. konunuzun başlığı da "Birbirinden Güzel Vectorler 150" olacağına göre, sadece sizin paylaşımlarınızı takip edenlere hitap ediyorsunuz. Doğru mudur?

Yine de tek tek konulara bakmaktan sıkılmadan arama yapabilecekler için güzel bir paylaşım olmuş.

Teşekkürler...

hatac

Üye
Tepki
4
Böyle yapmak kolayıma geliyor. Dikkat ederseniz bütün vector sitelerinde hep bir kategoride yoğunluk olmuştur o da genelde arka plan, diğer kategorilerde üç beş tane dosya var haliyle ben de bu karışık dosyaları nasıl kategorilendireceğimi bilmediğim için böyle bir yol seçtim yani hiç bir sitede doğru düzgün bir kategori altında paylaşım yok, her taraf karma karışık...

Ozgul

Üye
Tepki
57
@nezes

http://link.tl/zWQ

Bu linke tıkladıktan sonra sağ üstte "REKLAMI GEÇ" butonuna tıklayın (sarı renkte). Karşınıza indirme linki çıkacaktır.

nezes

Üye
Tepki
0
@Özgül

öyle yaptım zaten açılan linkte free olanı seçtim
ama olmuyo maaesef

Ozgul

Üye
Tepki
57
Merak edip denedim, alıntınızdan itibaren her bakışımda "1 saat 37 dakika 20 saniye" sabit bir şekilde durmakta. Allah yardımcınız olsun derken, sevgili hatac size de selamlarımı gönderiyorum.:)

hatac

Üye
Tepki
4
Ya arkadaşlar anlayışlı olun biraz turbobit linklerini beğenmediğiniz için şimdi başka linkler koyuyorum gene sorun oluyor çünkü indirmeyi bilmeyen pek çok insan var, yani hata sizde bende değil. Lütfen biraz inceleyin sonra sorun var diye yazın buraya...

MAKROTAN

Üye
Tepki
0
@hatac

letitbit rahat indiriliyor, aman turbo bit ekleme turbobit yarım indiriyor sorunlu ve sinir bozucu. teşekkurler....

Yukarı Alt