Bireysel logo çalışmam (Klasik)

Tepki
10

10.06.2012
Bireysel LOGO çalışmam (Klasik)

CemilAL

Üye
Tepki
25
Logolarda genelde efekt kullanılmaz, sade düz şekillerdir fark ettiyseniz. Ama logo saymazsak güzeller.

Tepki
10
@McCcDd

Başlıkta dediğim gibi kişisel..Yoksa dediğiniz gibi Firma vb Logolarda Efekt yok ve sadeler.. Çalışmalar yaparken öyle bir kereden bir şeyler çıkınca çeşitlendireyim dedim. Firma Logosu değil kişisel logo olabilir :):) Kişiye Özel

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
merhaba...
dünya markalarının logolarını inceliyor musunuz?
en iyi tasarımcıların elinden çıkıyor ama o kadar sade ve basitler ki sanki bir çömez yapmış gibiler
bilmem anlatabildim mi ?

Tepki
10
@Hasan Güner

Çok kiyi anlıyorum :) Zahmet edip yorma kendini diyorsun.Sade anlat cafcaflı , janjanlı olmasın, efekt olmasın diyorsun :) Eyvallah..Baştan ne olduğunu, niye hazırladığımı belirttim. Ama şu anda ben profesyonel bir kimse değilim. Olmak gibi bir derdim endişem de yok.. Sadece kişisel çalışma benimkiler.Bazan eş dost talepte bulununca istedikleri evsafta çalışmalar yapıyorum..

Yoksa ben de bilirim ve isterim bir harf ile bir vektörel basit bir çizgi ile vb Profesyonel Logo, Amblem yapmayı ve onunla da çok şey anlatıp zihinlerde kalmayı..Henüz ona gelmedim. Şu janjanlı, efektli işlerden bir hevesimi alayım :)..Sonunda varıp varacağım yer sadeliktir :)

Yakında onlardan da hazırlayacağım.. İlginize bilginize..Tabi yine kendim için profesyonellik falan gibi bir sebeple, beğenilme endişesi olmadan..Mesleğim grafikerlik değil.Ben sadece ve sadece bir Amatörüm.. Kişisel çalışmalarımı da paylaşıyorum..Beğenen oluyor beğenmeyen oluyor hepsi de sağolsun..Yapıcı eleştiri yapanlar oluyor, yıkıcı eleştiri yapanlar hatta dalga geçenler (!!!) bile oluyor, hakaret edenler de var tabi.. Keyifleri bilir..

Kısaca Başlıkta da belirttiğim gibi bunlar KİŞİSEL ÇALIŞMALAR başka da bir şey değil. İnşaallah bir gün biz de Basit görünümlü Çömez yapmış zannedilen çalışmalardan yaparız :) İlginize Teşekkürler

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
niyetim heves kaçırmak değil
sadece genel geçer kurallardan bahsettim
bir de şunu diyeyim ajdar da beste yapıyor şarkı söylüyor ama ona herkes gülüyor
sonsöz: bir iş amatör olarak dahi yapılsa, kurallar çerçevesinde olmalı

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Çalışmalarınıza bakınca gözümü yordu arkadaşlara katılıyorum biraz daha sade yapmaya çalışın. Böyle hoş bir görüntü olmuyor. Emeğinize sağlık. İyi çalışmalar.

Tepki
10

NOT: Bütün yapıcı eleştiri zahmetinde bulunan arkadaşların yapıcı eleştirileri baş göz üstüne..Eyvallah

Yukarı Alt