birkaç desen çalışması

okyanus

Üye
Tepki
0
@tugbakocak

Güzel bilgiler teşekkür ederim, yeni paylaşımları beklerim.
Okuyunca gözümde canlandırdım, sadece desen çizilecek ve kalıba pc den atılacak tabi geliştirilen yeni teknolojik sistemle, harika bir şey.
Korkarım yakın zamanda desen çizilmesine bile gerek kalmayacak zihinde tasarlanıp direkt basılacak:D.

tugbakocak

Üye
Tepki
3
" çok güzel gerçekten bunların baskıya gönderirken renk ayrımını nasıl yapıyorsunuz"

Bu desenleri baskıya gönderirken photoshopta eğer layer'da çalıştıysan channels'larda her renk için yeni bir kanal açıyorsun ve seçtiğin renkleri buraya aktarıyorsun ardından binmeleri ve aks işlemlerinden sonra filme hazır olmuş oluyor.Fakat ben hiç layer kullanmadan channels'larda çizim yapan arkadaşlarımda vardı.Bu daha çok elde çizime alışmış kişilerin terciği oluyor.

Tepki
59
bunları psd olarak verebi:)lırmısın yda cdr farketmezzipleyip rapide korsan o zaman cok hos olur :D

eylulsss

Üye
Tepki
0
tugba arkadasim bende sana bisiler sormak istiyorum tram degerlerini kac veriyorsun 254 ve 508 de

Tepki
0
söylediğiniz gibi bende bu işi kuralına göre yapmıyorum, kendi çapımda öğrenmeye çalışıyorum. Sizin yaptıklarınız da benim yapmaya çalıştıklarıma benziyor :p

Yukarı Alt