Bolu'daki logo çılgınlığı :)

danisman

Consultant
Tepki
30
Bu logo da bir eksiklik var yalnız, Vali Beyin resmini koymayı unutmuşlar!

ismail koc

Üye
Tepki
0
@danisman
:):):) hocam haklısınız bende size katılıyorum.
insanı bu işlerden soğutuyorlar. bende bir bolu'lu olarak bu logodan nefret ediyorum ama bizim buralarda şöyle bir söz var burası bolu herşey olu.
inşallah çağımıza uygun bi logo bulurlar ne diyim ki artık.

H.GÖKÇE

Üye
Tepki
1
tasarım acısından sıradan bır logo hep aynı yuvarlak ıcıne degısım yapmalar her yerde gordugumuz alısagelmıs durumdur
neden bolu valılıgı yada bolu beledıyesının bas harflerınden logo uretılmıyor modern hayatta yasıyoruz yuvarlak gecmıste kaldı hem bolu yazısının ıcıne resım koymak cok barız gorunuyor bendeen soylemesı

çiğdem

Üye
Tepki
2
Bu logo tasarımına söyleyecek kelime bulamıyorum......bu logo mu ya ? Bu logoysa bende grafikerliğimden utanırım.....

nuriQocca

Üye
Tepki
5
Bir Bolu' lu olarak diyorum ki; Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde resim-grafik bölümü mevcut.. Valilik bundan bi- haber değil.. Lakin Kafa yapısı sabit olunca sonuca şaşırmamak gerekir.. Bizim köy derneğin logosu çok çok daha iyi gerçekten.. Çünkü 'logo' bu logo bile değil.. Kolaj çalışması olur olsa olsa.. Tabi ilk öğretim 1. kademe çalışması... Yazık..

folkonsa

Üye
Tepki
1
photoscape terk çalışmaları logo yarışmalarında 1. seçiyorlar ya hani.. hayatımda en çok gıcık olduğum şey bu heralde :(

Yukarı Alt