Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

Durum
Konu kapatılmıştır.

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Erol'cum hoşgeldin. Seni burda görmek ne büyük şeref... :)

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
piyasayı öldürmeyin yaa, o kadar basite indirgiyosan sende yapabilirisin o zaman bi dene istersen..

Tepki
0
Arkadaşlar 50 YTL ye 15 YTL ye böyle komik rakamlar vererek ortalıkta bolca amatör site oluşmasını ve web tasarımcılık sektörünün ciddi deformasyona uğramasını sağlıyorsunuz.

Tepki
0
com uzan tılı istemiyorsan BETA olması da sorun deilse bana 4 dakka 12 saniye ver siten hazır 5 bölüm HTML serbest 154 bölüme kadar ayarlanabilir ve bi çok içerik. örnek : sanathane.azbuz.com

rasput_in

Üye
Tepki
0
50 ytl felan geçin bunları arkadaşlar mevzu ne kadar süre de yaptığı değildir hiç bi zaman adam bu 10 dk da yapacağı şey için yıllarını vermiş öğrenmiştir yok ben değer vermiyorum budur vereceğim rakam diyorsan 8m den yada bedava adres veren başka bi yerden git becerebiliyorsan aç adresini bu arada ufak çapta bi firmada olsa tanıtıcı 2 sayfalık bi adresin tasarım bedeli 1500 den aşa olmamalıdır firma ben orjinal istemiyorum template olsun derse ki tasvip etmediğim bişey bi firma için onuda 500/700 arası fiyat verilmesini tavsiye ederim burdan firmalarada sesleniyorum aşağı rakam verenlere dikkat edin komik rakamlara bu iş yapılmaz ben bu güne kadar ucuza yaptırıcam diye gidipte tekrardan çok site yaptım kayıpları hem zaman oldu hem duruma göre iş yoğunluma denk geldiklerinden ücreti arttırdım hemde o yaptırdıkları siteyi hazırlayn arkadaş bulunamadığı ve site adresi üzerine olduğu için firma isimlerinin com uzantılı com.tr uzantılı adreslerinden mahrum kaldılar

Tepki
0
öncelikle yılların ve zamanın değeri bu kadar basit algılanmamalı.. ortada verilen bir emek var ise siz istediğinizi ortaya koymuşsunuz. fiyat vermeniz uygun olmamış. burası paylaşma ve egitim sitesi. yapan kişiler olabilir ama o fiyata gibi küçük bir ve yetersiz bir çalışma ile yapar. ucuzdur var bir illeti pahalıdır var bir kerameti...kolay gelsin.

Tepki
0
Emeğe saygı lütfen. Bu tarz işlerin en ufağı bile 50 YTL gibi komik bir parayla yapılmaz. Bari biraz daha yükseltin rakamı da ilgilenen arkadaşların hevesi olsun.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
bu teklif ...bir kamera şakası galiba... (Ciddiye almayalım lütfen)

Tepki
0
Yaa hocam site zaten wordpress içerik yönetim sistemi ile tasarlanmış kalan tek şey tema onuda free olarak çok rahatca bulabilirsiniz yani geriye kalan tek şey sitenin upload edimi olacak oda çok basit buyrun isterseniz size ben yardımcı oluyum.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt