BTP Karabağlar seçim afişi

Tepki
100

başkan adayının resimi değişecektir. genel bir çalışma yaptım.
sunmadan önce sizlerinde beğenisine sunmak istiyorum...

halilyayla

Üye
Tepki
0
1-) müşteriniz özellikle yatay istemedi ise afişi dik yapmanızı tavsiye ederim
2-) afiş çok kalabalık görünüyor ve yazılarda resimlerde küçük daha sade ve anlaşılır bir çalışma hedifine daha kolay ulaşacaktır sonuçta insanlar bunu durup okumuyorlar geçerken bakıp geçiyorlar bir anda akılda kalacak şekilde hazırlarsanız daha iyi olur benim nacizane düşüncem

Tepki
100
1) müşteri yatay istemedi. kendi inisiyatifimle çalıştım.
genelde direklere yapıştırılması göz önüne alınırsa dik çalışılması düşünülebilir.
2) kalabalık konusuna katılıyorum. ama istenilen bu şekilde. yani kitap resimleri mutlka olmalıydı. yazıların küçük olması, sloganı öldürmemesi adına küçük yaptım. aslında dediğiniz kadarda küçük değil kanaatindeyim.
değerlendirmeniz için teşekkürler halil bey...
dikkate alacağım...

Tepki
62
Emine Hanım,
Öncelikle çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Elinize ve Emeğinize Sağlık...
Birde hemşehrimizin işini yapmışsınız :) :)

İkinci çalışma daha güzel olmuş.

İlk bakışta partinin bayrağı arkada belli olsaydı, Adem Birinci ve altındaki aday yazısı blok olsaydı, web ve mail adresi aday yazısının altında daha bold ve beyaz olsaydı, milli ekonomi modeli, sosyal millet milli devlet yazısı Çaremiz Var yazısıyla sola blok olup biraz daha büyüseydi daha güzel olurdu bence.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim, kolay gelsin...

Tepki
100
ilk bakışta partinin bayrağı belli olunca adem bey isa'ya benziyor.:D:D
denemiştim ama hoşuma gitmedi. hemşehrimiz adem bey mistik bir havaya bürününce vazgeçtim:D
değerli fikirlerinizi dikkate alarak deneyeceğim. saygılar...

@Fatih Coşkun
dik bir çalışmada yapıcam inş.
teşekkürler fatih bey...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Adem Birinci Gelirmi Bilmem Ama Bence de 2. çalışmanız daha imaj duruyo Emine Hanım...

Başarılar Dilerim

Yukarı Alt