Bu Adam Kendini Nerde Ele Verdi ???

Tepki
7
Rusya doğumlu iyi bir dedektif yıllar boyu Amerika için hizmet etmiştir.Oldukça büyük olayları çözen ve amerikanın bir numaralı dedektifi olan bu insan bir gün emekliye ayrılmak ister.Bu durumdan şüphelenen amerika dedektifin kendilerini rusyaya satacağından şüphelenmiştir ve bu adamın arkasına ellerindeki o adamdan sonraki en iyi dedektifi takarlar...

emekliliğinden kısa bir süre sonra gemi turuna çıkan 1.numaralı dedektifin peşinden 2. numaralı dedektif de katılır.2 hafta sürecek bu mavi turda 1.5 hafta içinde hiçbir durum olmaz.iş başındaki dedektif kendisini belli etmeden işini layıkıyla yapmıştır.Bir gün yine iş başında olan dedektif sabah kahvaltısında adamı göremez öğle yemeğini bekler adam gene yok.Meraklanır adamın bulunduğu kamaraya gider kapıyı çalar ve içeri girer.Adamın içerde olduğunu gördüğü anda "pardon kendi kamaram sanmıştım"der ve tam çıkmak icin arkasını döndüğünde adam içeri girenin peşine takılmış bir dedektif olduğunu anlar ve çeker silahı vurur.

BU ADAM KENDİNİ NERDE ELE VERDİ???

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Kapıyı çalarak kendini ele verdi tabiki. İnsanlar kendi mülklerine kapı çalarak girmez :D

Tepki
31
aynen kapıyı çalmasından ele verdi kendini artık 2 numara boş serkan bey emine hanım ve ben 2 numaraya talibiz

Tepki
7
Ama arkadaşlar olmadı ki şimdii hemen bilmişsiniz :D Daha ben ipucu falan vermeye başlayacaktım :D

Yukarı Alt