Bu Bir Misillemedir - Stüdyo Render

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
@H-D

Sende karar ver yardimci olmakmi istiyon kiskaniyonmu :) kafam karisti.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Tamam, kıskanıyorum o zaman , çok güzel yapısoyun çünkü.
Ama sıradaki çalışmada da görmek isteriz zatalinizi. O hep dediğin Çıta'yı sende de bir deneyelim bakalım.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Öyle olur mu hiç erkancığım, daha bedelin %10unu ödediler sadece, 90'ı duruyor :)
Yani o dediğin iş çok zor, baktım maxte beni geçiyo gider Maya da modeller koyarım, orda geçiyo gider Zbrushta modeller koyarım, iş ki ona gıcıklık olsun :)
Hem seni erol taş seniii :)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Sakin ol şampiyon :)
Kızcağız iyi evet, kısa zamanda büyük işler başardı evet ama hikaye dediysek başı daha, hikayeyi siz yazıyorsunuz ve heyecanla izliyoruz bakalım sonu noolcek :) Ama hata sende, kim dedi balık tutmayı öğret diye :)

(amacıma ulaşıyorum sanırım, konu kızısacak, çalışmalar kapışacak)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Senin o kötü emellerin yok mu zaten, sen sinsi ve kötü olan karaktersin bu filimde , yerini bil adam : )
O kankine de senin vesilenle şunu iletiyorum, onu hep geçeceğim, hep yeneceğim, sıkıysa yakalar :p

elbette ki her şey şakadan ibaret, kim olursa olsun gelsin yardımcı olmaya hazırız, yeter ki azim olsun, istensin.
evet, kısa zamanda iyi yol katetti, kendisini zaten kutluyorum hırsından ötürü,kısıtlı zamanda bunları başarmak emek ister, umarız daha iyi yerlere gelir. Bu yol emek istiyor en nihayetinde, malumun balığı olta ile tutmak ağ ile tutmaktan daha zor ama zevklidir.
Ben bildiklerimi söylerim, herkese söylerim, isterim ki bu programları gerçekten iyi kullanabilen CG ciler çoğalsın ülkemizde, artık bizler de dışa bağımlı kalmadan oyun yapalım,filim yapalım, mimarlık firmalarımız projelerini batıya değil bize çizdirsin, biz de biliyoruz yapabiliyoruz.
Mimar geliyo, kime çizdirdiniz diyorum, çinli bir CG ciye, mimar geliyo kime çizdirdiniz diyorum rus bir cg ciye, sinirlenmemek elde değil, adam kendi ülkesinde bunu çizebilecek birilerinin olduğunu bilmiyor, çünkü bu piyasa henüz oturmuş değil bizde, neyse işte. Derdim bu.
Ben şampiyon değilim ki, esas şampiyonu son konuma düelloya davet ediyorum efenim...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
Dalga mi geciyonuz adam mi seciyonuz kardesim :)
Aramızda bi usta varsa EYVALLAH der cekilirim hic kavgaci biri degilimdir.

Keskin düellolara girmem. Bu Hakan beni nakavt etmenin yollarini ariyo :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Aramızda bi usta varsa EYVALLAH der cekilirim hic kavgaci biri degilimdir.
Keskin düellolara girmem. Bu Hakan beni nakavt etmenin yollarini ariyo

Yooooo, keskin meskin diyip kaçmak yok öyle. Ringe düştün bir kere, ya öleceksin ya öldüreceksin, uyanık seni hemen bırakıyo kendini.
Bak ben vazo sahnesini de yapacağından umutlu değildim ama şaşırttın, hadi hadi yaparsın, denemelere başla.

Yukarı Alt