BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

vezir

Üye
Tepki
0
yanlış anlaşılmasın desen görüntü tam iyi değil ve acaba nakış makinasında çalışabilirmi nakışcıyıda düşünmek lazım... önemli olan herkes desen yapabilir aMA HERKES PUNCCI OLMAZ ZAMAN İSTER TECRÜBE İSTER....:)

devin

Üye
Tepki
0
Eline <Sağlık Çok Güzel Olmuş Desenler Önemli Olan Nasıl Çizebileceğini Başarmak Gerisi Zaten Zamanla Olacak Şeyler sadece bir bilgi vermek istedim 3 sıradaki desenin pencere sargılarında birleştirme yapmamışsın görüntüyü bozmuş sargıları birleştirmek için ctrl+j tuşlarına basarak otomatik birleştirebilirsin Başarıların Devamını Dileirm

Tepki
0
ve birleştirme yapabilmen için pencerelerin köşelerinden başlamaman gerek ortadan başla 4 köşeyi döndeükten sonra birleştirmeye gelince ctrl-j yi kullan. başarılarının devamına:)

kerso

Üye
Tepki
0
sanırım zevk için yapıyosun :=) ayrıca büyük harfle konu açmasan iyi olur..

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Ben desen olayına baya bir yabancıyım ama bence dışardan görünüşü gayet güzel. Eline ve emeğine sağlık.

zeyno123

Üye
Tepki
0
yorumlarınız için teşekkürler ama gerçekten profesyonel bi çizimci deilim zadece paylaşmak istedim dediklerinizi uygulayacagım :eek:;)
ve yeni desenlerde tekrar yorumlarınızı beklerim birde accurate 99 la accurate 4 ün na gibi farkları var kursuna gıttım yerde accurate 4 gösterdiler ama sertifikamda accurate 99 yazıor bi sorun olurmu:confused:

Tepki
0
Sayın Accurate, programı bende yeni öğreniyorum .Zeynonun desenleri için yorumlarınızı okudum.Sizler gibi profesyonellerin bu iş için söylediği her kelime bizim için çok değerli birer bilgidir.Geniş sargıyı 2 yada 3 adımlı olarak nasıl yapacağiz.Anlatırsanız sevinirim.Teşekkürler.

Yukarı Alt