Bu gün kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

yok ben bu topuklularla yuvarlanmim ama yürüyebilir hatta koşabilirim ;) teşekkürler.

Ndesign

Üye
Tepki
51

Hani bazı insanlar olur ya; onları kaybettiğinizi, kaçırdığınızı ya da kıymetini bilemediğinizi uzun zaman sonra anlarsınız. Onlar sizin için hep bi “Acaba?” olur.

İşte benim de hayatımda öyle bi insan vardı. Acaba onunla olsam nasıl olurdu demişimdir hep. Beni ben olduğum için seven nadir insanlardan olduğunu düşünmüşümdür. Ne yazık ki aramızdaki ilişki dostluktan öte gitmedi, gitmek istediğinde dostluğumuz da bitti.

İşte dün gece rüyamda o insanla sarıldığımızı gördüm. Bana sevgiyle sarılırdı. Rüyamda da gerçek gibiydi o an. Nasıl hasretmişim öyle içten bir sevgiye uyandığımda hissettim bunu. Bugün sabahtan akşama kadar onunla karşılaşmak istedim, gözlerim onu aradı hep duraklarda, otobüste, yolda.. Ve genellikle aynı yolu kullanıyoruz, bu daha çok umutlandırıyor.

Karşılaşsak koşup sarılıcaktım aynı o rüyadaki gibi. Deli gibi sarılırdım lan. Ama gel gör ki karşılaşmadık.

Umarım bi gün karşılaşırız..

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@N.FARUKOĞLU

Kavuşmak istersin, kavuşamazsın. Birlikte olmak istersin, olamazsın. Seni görsün, sevsin istersin, beceremezsin. İşte böyle olunca AŞK olur. Ne zaman bu olmayanlar olursa o zaman AŞK biter...

Yukarı Alt