Bu ne ya ilana bakar mısınız?

Tepki
0
Arkdaşlar bu aralar iş aradığım için sık sık kariyer sitelerini ziyaret ediyorum. Biraz önce bir sitede karşıma çıkan bir ilanı sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesleğin ne hallere düştüğünün iyi bir göstergesi diye düşünüyorum. İlan aynen şöyle

Yeni yapılanmaya giren firmama freehand ve photoshop programlarında ustalaşmış, yaklaşık 4-5 müşteriye hizmet verecek. günün büyük bir bölümünü ofiste tek başına geçirmeye razı, (umarım bu fazla uzun sürmeyecek:) bir grafiker arkadaş aramaktayım. 1000 tl. + ssk.+ yol.
İlk ay maaş 600 tl. olacaktır. Cumartesi günleri çoğunlukla tatil. Bakırköy çevresinde ikamet etmesi tercih sebebimdir.
İlgilenen arkadaşlar telefonla aramayp sadece cv. lerini gönderirlerse sevinirim.
YORUMSUZ

Tepki
67
Geçen bir ilan vardı adam döktürmüş arapça, ingilizce almanca bilen ps - corel - frehand kullanabilen web html dilinden anlayan ve yeri geldiği zaman 3D çözümler sunan arkadaşlar arıyoruz :)

fogbird

Üye
Tepki
1
Ne ücret verilecegi, karsiliginda ne istendigi ve calisma sartlari acikca belirtilmis.
Bir terslik yok.
Ücret azdir coktur bilemem.
Üstelik deneme süresini sadece 30 günle sinirli tutmus.
Burada tek sakinca ilk ay icin 600 liraya bir dünya is yaptirip sonra sen benim isime yaramazsin deyip demeyecegi.
Bu sakinca diger sirketlerde 60 gün olup cok daha risklidir.
Bu sartlara calismaya razi olacak cok insan taniyorum.
Abidik gubidik bir ilan degil.

...
NY

Not: Kisisel olarak bu sitede sürekli takilanlarin çoguna bu ücretten 1 kurus fazla vermem. Ilanlari degerlendirirken biraz ayaklariniz yere bassin. Bunu bir polemik haline getirmenizi de istemem. Bu benim kisisel gorüsümdür.

Ünal Er

Üye
Tepki
1
Giriş satin belli çıkış satin ne zaman işin biterse.Haftanın 6 günü çalışmak zorundasın.Hiç bir sosyal etkinliğe katılmam gibi bir lüksün yok. Aslında kalan işide evde yapmanı istenilecek bir duruma gelmiş durumda.Bu kadar fedakarlığa rağmen hakettiğin maaş ortalama 1000 Tl.

süper ya böyle gitmeye devam
Sözüm mecliseten dışarı

Yukarı Alt