bu programları biliyormusun?

Tepki
4
slm arkadaşlar

Sistemimde kayıtlı olan ancak kullanmadığım için bilgi sahibi olmadığım programlar var. Bunların ne işe yaradığını bilen varsa yardımcı olsun
Teşekkürler..

1- Adobe Creative Suit 2
2- Adobe GOlive Cs2
3- Adobe Version Cue Cs2
4- Apple Script
5- İmage Capture
6- Macromedia Extension Manager
7- Portfolio 6.1
8- Remote Desktop Connection
9- Sherlock

Bir de Utilies Klasörü içerisinde olanlar var
1- Grab
2- Console
3- Disk Utility
4- Airpot Admin Utility

Tepki
100
Adobe Creative Suite 2 Premium Edition vazgeçilmez tasarım programlarının yeni tam sürümlerini içeriyor Adobe Photoshop® CS2, Adobe InDesign® CS2, ...

Adobe Golive programını kullanarak çok şık tasarımlı websayfaları yapabilirsiniz. Programla birlikte gelen yardım dosyaları ile yani bir web sayfasını ...

Adobe Version Cue Cs2
Adobe Systems Incorporated dünya çapında yaratıcı profesyoneller için basılı ve Web iş akışlarında devrim yaratan güçlü tasarım ortamı Adobe® Creative Suite'in yeni sürümünü tanıttı. Adobe Creative Suite 2 Premium Edition vazgeçilmez tasarım programlarının yeni tam sürümlerini içeriyor -- Adobe Photoshop® CS2, Adobe InDesign® CS2, Adobe Illustrator® CS2, ve Adobe GoLive® CS2 ve tamamen yeni Version Cue® CS2. Yakın zamanda piyasaya çıkan Adobe Acrobat® 7.0 Professional da bu paket içinde yer almakta.

inDesign'ı Apple Script ve/veya Java Script ile otomatize edebiliyorsunuz. Ben internetten indirdiğim bir kaç yaralı scripti kullanıyorum hatta sırf bu ...

image capture nedir, image capture anlamı, definition of image capture

image capture nedir, image capture anlamı, definition of image capture, ingilizce anlamı, türkçe anlamı, bilgisayar sözlüğü, bilişim terimleri, ...

Macromedia Extension Manager (win) (1.6)-Dosya detayları ...

Macromedia Extension Manager (win) (1.6). Dreamweaver veya diğer Macromedia MX ve MX 2004 ürün ailesi için yazılmış Extensionları yükleyebilmek ve ...

Extensis Portfolio 6.1 / Macintosh - Sensizliksokagi.Org Türkiye ...

Üyeler içindir. üye olun... Serials: FSE-600-100-322-454545 FSE-600-100-063-074226 FSE-600-100-726-284262 FSE-600-100-080-767838.

Bu bağlantı türü ile uzaktaki bilgisayarları başında oturuyormuş gibi yönetebilir ve her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Remote Desktop Connection ...

en güzel Sherlock Fark Bul oyunu. ... Sherlock Holmes´a yardim etmek icin 5 sahnede 5 farki bulman gerekiyor. Her resim icin 90 saniye vaktin var. ...

kaynak google .... :)

eğer kullanmadıkların varsa program ekle kaldırdan kadırabilirsin...

Tepki
4
teşekkürler anlatımın için. şirket bilg. olduğu için silemiyorum başıma iş açmayayım.
iyi oldu bu anlatım sağolasın

Tepki
100
rica ederim.
yalnız "Utilies" değil Utulities olacak sanırım.
orasını kurcala istersen ... :)

Tepki
4
özellikle baktım aslı "Utilities".. seninki de yanlış olmuş sanırım :)
sen "Utulities" yazmışsın
kolay gelsin

Tepki
100
tamam ben yanlış yazmışım fakat senin ilk mesajındakini kastetmiştim.
orada bir yanlışlık var.
"Utilities" doğru.

Tepki
4
@eminecik

ilgin için teşekkürler

konuyla alakası yok ama bişey soracağım. Benim diğer sitedeki (graf.....) ismim "suleymankoklu" ancak burda farklı yazdım. değiştirebiliyormuyum?

Tepki
100
@ERBAALİ

kendiniz bunu yapamazsınız. admin ile temasa geçin, size yardımcı olacaktır.

Yukarı Alt