Bu Resmi Corelde Çizecek varmı acil

Tepki
3
Allah rızası için acil çizecek olan varsa çiziversin Allah rızası için
:confused::confused::confused:

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bence logo yapımı ve corel hakkında biraz araştırma yaparak ve takıldığınız yerleri sorarak sizinde bu tarz logoları hazırlamanız mümkün. Unutmayın ki bilmemek değil, Öğrenmemek ayıptır. Siz öğrenmek isteyin. Sorun. emin olun biz elimizden geleni yaparız.

Saygılar.

Tepki
6
http://www.dosya.cc/logo.rar.html
buraya upload ettim tabi hepsini cizmedim kalanini senin cizip ogrenmen acisindan.

vektortabanli programlarin hepsinde cesitli kalemler bulunur bunlarla elinde mevcut olmayan bir logoyu cizmen gerekir. corelde cizim yaparken cizginin herhangi bir yerine cift tikladigin zaman oraya bir baglac atar bu baglac seciliyken yukarida egik isareti vardir ona tikladigin zaman esnek bir hal alir ve kenarlarinda bulunan ucgenlerden ona sekil verebilirsin. birde renk degerleri var tabiki eger orjinal degerleri tutturamassan elindeki resmi corel photopainte atip orda renk degerlerine bakabilirsin eger logon yuksek cozunurlukteyse corel trace ozelligi kullanarak otomatik cizdirebilirsin,

yukaridaki dosyada logonun bitmis hali yok senin calisma yapabilecegin sekilde zor kisimlari cizilmis olarak var. diyelimki bir ucgeni ben cizdim ama oburunu sen cizmelisin. zaten sekiller birbirine benziyor :) kolay gelsin

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
www.brandsoftheworld.com adresinde ısparta die arama yaparsanız ısparta belediyesinin logosunu göreceksiniz. download ederek ortadaki gülün nasıl çizildiğini görebilirsiniz.

Yukarı Alt