Bu şehir hangi şehir?

Tepki
3

Kullandığım programlar: Paint, PSP, Sqirlz Water Reflection.

Tepki
7
Elinize sağlık çok güzel gözüküyor...Bulunduğunuz yer Samsun ...Samsunun mehtaptaki halimi yoksa :D
Bir de bence gökdelenlerin ışıklarının yanıp sönmesini hep aynı yerleri değilde farklı yerleri deneseydiniz daha gerçekçi olurdu ...Sürekli kendi evinin lambasını açıp kapatan nadir bulunur :D

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Tebrikler Güzel Bir Çalışma Olmuş Fakat ayın Rengi Neden Sarı Anlam Veremedim... :) Kolay Gelsin...

Tepki
3
Beğenmenize sevindim arkadaşlar. Bu şehir Samsun değil. Bilgisayar başında öylesine çizim yaparken kafadan uydurduğum bir yer işte...

Ayın neden sarı olduğunu ben de bilmiyorum. Bizim buralardan öyle görünüyor. :)

Tepki
4
güzel bir çalışma olmuş. Arkadaşların söyledikleri de katılıyorum. Bunu masaüstüne hareketli olarak eklemenin bir yolu var mı?
saygılar...

Tepki
3
Sağolun. Duvarkağıdı yapabilirsiniz. Resmin üzerine gelin, fareyi sağa tıklayın ve "Masaüstü arkaplanı olarak ayarla" seçeneğini işaretleyin.

Tepki
4
@Onur G. HİTİT

Teşekkürler ama ben hareketli olarak masaüstüne eklemeyi sormuştum. :) (şu anki haliyle yani) Duvarkağıdı olarak değil.
kolay gelsin

Tepki
3
@Süleyman Köklü

Anlattığım şekilde hareketli masaüstü resmi olabiliyor. Ama bu şekilde olmazsa şöyle yapın: Resmi bilgisayara kaydedin. Daha sonra "Birlikte aç" deyin. "Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi" ile açın. Açılan resmin üzerine gelip fareyi sağ tıklayın ve "Masaüstü arkaplanı olarak ayarla" yazısına tıklayın.

Yukarı Alt