Buda benim çalışmam

Tepki
0
Arkadaşlar CorelDRAW ı sadece 30 dakka görsel etim cd ne baktım ondan sonra çalışmaya başladım. Demekki her şey azim. Bir yayıncılık yeni bir isimle piyasaya çıkmak istiyorlarmış bende bir kaç logo istediler bende kafama göre bir şey yaptım yazı puntosu kullanmadan kendi çizimim sistematik yayınları gibi sadece bende sitematik olarak bir isim adına çalışmamı istediler bende bir iki örnek yaptım umarim beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum. (unutmadan sistematik yazısının içerisinde mat ı vurgulamamı istediler o yüzden başka bir renkle çalıştım)

Tepki
100
laternatif çalışmanız güzel.
lakin alternatif teki kastımız aynı tarzın değişik versiyonları olmamalı.
ısrarla mozaik çalışmanız dezavantaj. diğerleri daha değişik olmalıydı.
üzerinde kullandığınız yay çok kalın görünüyor.
"i" harfinden başlayıp diğer "i" harfinde bitmesi daha akılcı olacaktır.
daha farklı çalışmalarınızı da bekleriz saygılar...

Tepki
6
hoş çalışmalar üstünde daha çok çalışırsan daha iyi çalışmalar çıkıcaktır :) eline sağlık

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Bence olmamış, Logotype ta birinci kural okunabilir olmasıdır. Malesef hiçbişey anlaşılmıyor. Birde kartvizit gibi bir yüzeyde küçük kullanılacağını düşünürsek, birdaha farklı bir karakterle çalışmanızı öneriyorum... Kısa sürede corel i keşfetmiş olmanız tabiki güzel, ama önce aklımızda tasarlayıp sonra ekrana dökmeliyiz. Bu logotype bana bişi anlatmadı malesef... Tabi bu benim fikrim... Biraz inceleme yapmanızı öneririm... Başarılar diliyorum.

Yukarı Alt