buda benim küresel ısınmayla ilgili serbest calıstığım bir afis :)

mustafa_25

Üye
Tepki
0
Abi basit, kardeşim sen bence diğer professionel grafik sitelerini incele kitaplar oku, doğayı incele, kendini geliştir. Orjinal fikirler çıkabilir fakat uygulamada istiyor. uygulama konusunu çok sıkıntı etme photoshopu öğrenmek için en fazla 3 ayını harcarsın işin zor olan kısmı tasarım ilmini bilmek...

Tepki
1
mustafa_2525 ben elimden geldiğince kendimi gelistirmeye çalısıyorum anlamadığım bir sey var hem iyi fikirler cıkabilir önemli olan uygulama demissin onuda üç ayda ögrenebileceğimi söylemissin güzel bir fikir ve programa hakim olabildikten sonra tasarım ilmi dediğin sey nedir usura bakma ben acemiyicim amacım sadece ne demek istediğini anlamak

gladya acıkcası senin ne demek istediğini anlamıs bile degilim .merak etmissen söyleyim çoçuğum yok ama çoçukları cok severim.neden böle bir tepki verdiğini anlamıs degilim acıklarsan sevinirim

tsk ederim

asigrup

Üye
Tepki
0
bence kumsaatindeki su çok espiritüel olmuş ancak yere doğru değilde yukarı doğru kıvrılsa damlaların ucu yani oval ucu şahane olurdu. arkadaki resim olmasaydıda anlamlı olurdu. h20 gereksi kimisi bilmez onun su olduğunu...yazılar çok net değil.

ismail koc

Üye
Tepki
0
@Emine Şahin
kolay gelsin (ali samiyene selamlar oraya ziyarete gelmek istiyorum birgün f.b orda yenmemizi görmek istiyorum)

Tepki
3
Biliyormusun senle aynı sorunu yaşıyoruz kafamızda bişeyler canlanıyor ama o canlanan şeyleri kağıda dökemiyoruz oda tecrübe ile olur harhalde bilmiyoruma ama düşünce on numara

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Afis tasarim olarak genelde bayagi iyi. Ancak dekupajlar biraz zayif gibi. Mesela ortadaki cocugun dekupaji tam net degil. Birde kum saatinin kenarlarina fluluk vermissiniz. Bence gereksizdi. Ayrica en alttaki yaziyi birde beyaz yani disi deneseniz...
Genede guzel bir calisma Tebrikler

Osman Ozer from Paris

Yukarı Alt