Bugün 50. üyemize (grafikerimize) ulaştık !!!

merteral

Üye
Tepki
27
Bugün Ailemizde 50. üyemize (grafikerimize) ulaştık !!!

Daha nice 50 lere hepberaber birbirimize destek olarak büyüyelim....

Saygılar , sevgiler ...

Grafikerler.org
@merteral

aGa

Üye
Tepki
0
hocam bu iş böyle olmaz yani ben grafikerim ama sitede akıcılık yok standart vbulletin kurmış geçmişin ben olsaydıım bu domaine vbulletin kurmazdım artık insanlar vbulletinden tiskindi anlıyormusunuz ? napardım mesala blog yapardım en moda şuanda blog sağlam bi blog scripti sonra ver dersleri beleş 3-5 ay sonra at google ye indexlerini google bi güzel indexlesin seni tamam bitti sonra koy üyeliği al sana mis gibi paylaşım platformu domainin Hakkını ver Hakkını Hoca öyle vb kurmayla olmuyor bu işler :) benimkisi sadece dost tavsiyesi ister banla istersen yönetici yap fark etmez bu siteye bu mesajım ilk ve sondur... iyi çalışmalar saygılar

merteral

Üye
Tepki
27
ah arkadaşım vb bulletinlerin ücretsiz olmadığını biliyorsun.. Elbette biz de isterdik öyle olmasını ancak bu işler arz talep meselesi, şu anda ilgiden memnunum ve ister öyle de ister bravo de zamanla onlar da olacak. Eleştirin için teşekkürler bizim kapımız herkese açık ve sen de o kapıdan içeri girdin küfür veya hakaret etmediğin sürece de kimseyi banlama niyetimiz yok ;) kendine iyi bak zamanla alışırsın buraya da . Bu forum çok farklı bir forum olacak daha 15 gün oldu ve paylaşımları toplamak uzun sürebiliyor üzerinde çalışıyoruz ...

İyi günler...

@merteral www.grafikerler.org

Yukarı Alt