Bülten Kapağı

Tepki
0
Tasarımı henüz bitmemiş olup bittiğinde çok fazla bir değişiklik olmayacaktır.
Ufak tefek hataları bilerek bıraktım.
Mantıklı eleştirilerinize açığım

Saygılar Sevgiler
Murat AYDINER

Tepki
4
Genel olarak iletişimi yansıtan görseller kullanmışsınız bu çalışmanın amacına uygun olmuş. Ancak yukarıda magenta yazıyla yazılmış açıklama okunmuyor yine Ocak-Aralık 2010 yazılmış bilerek mi yazıldı bu ifade yani 1 yılı mı kapsıyor bu bülten?
Diğer bir husus bültenin ismi ingilizce ancak aşağıdaki alt başlıklar Türkçe?

Başarılar...

Tepki
0
@Süleyman Köklü

Teşekkür ederim,
Magenta olan kısım haklısın.
Ocak-Aralık 2010 (müşteri daima haklıdır)
Bültenin ismi ingilizce aşağıdaki başlıklar Türkçe (müşteri daima haklıdır)
Saygılar.

Azzam

Üye
Tepki
0
@Murat Aydıner

O zaman bu tasarım size değil müşteriye ait!.. Öyle mi demeliyiz?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Murat Bey;
Süleyman Köklü'nün yazdıklarına katılmakla birlikte soldan aşağı akmış giden bir rakam kümesi var fakat bu rakamlar E yansıması üzerinde olmamalı derim ben, belki bilerek bıraktığınız hatalardan birtanesi, düzenleyeceksinizdir eminim o kısmı tekrar zira hoş görünmüyor, takiben üst-alt iki kısmın birleşimi çok sert, müdahale edilmesi gerekir ki muhtemelen farkındasınızdır, yansımalarda keskinlik ve fazlalık görüyorum, fontlarda yansıma alanını biraz daha daraltmalı ve font görünürlüğünü biraz daha düşürmelisiniz fikrimce, büyüktür( > ) işaretlerini de beyaz yapmalısınız, kaybolmuşlar çünkü.
Ocak- Aralık font stili Regularken 2010'un Bold olması sanki bakınca olumsuz hisler uyandırıyor bende, belki benim uyum takıntımdan kaynaklanıyordur ama neticede ben de şuan bültenin beğenisine sunulduğu bireylerden birtanesiyim.
Aşağı solda kullandığınız 4 adet brush ya da shapelerde:
1: Kenarlarına ince beyaz bir stroke verirseniz arka plandaki mavinin boğuculuğundan kurtulacaklar.
2: Üzerindeki fontları shape ya da brush'ın şekline,uzanışına,pozisyonuna uygun yazarsanız oradaki olay daha bir bütünlük kazanacaktır.
3: Font stilini , altında kullandığınız shape ya da brush'ın doğasına uygun seçerseniz yine görsel daha bir bütünlük kazancaktır, örneğin o kısımdaki fontları burdaki gibi köşeleri sert sivri değil de köşeleri yumuşak bir font stili ile değiştirirseniz yine daha uyumlu görünecektir.
Renkleriniz genel itibariyle hoşuma gitti, stroke renkleriniz fontları çok şık göstermiş.

Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

Tepki
0
Hakancım yarın vakit bulabilirsem dediklerini yapıp sana göndereceğim değerlendirirsin ...

Unutmadan çalışma tamamen Illustratorde hazırlanmıştır.

Ndesign

Üye
Tepki
51
çalışma güzel görünsede gözüme ilk çarpan sayfa 2 ye arılmış gibi üstü başka altı başka ? ve yazı nın reng,de ben burdayım ama boşuna gözünü yorma okuyamassın diyor

Yukarı Alt