burak photograpy logo

h@yt@

Üye
Tepki
0
logonun ortasındaki b harfi üzerinde biraz oynamalısın çok cılız kalmış orda ben burdayım demiyor

Tepki
0
logon gerçek ten güzel olmuş eline sağlık, sade bir tasarım yapmışsın ama güzel olmuş seninle birlikte çalışmayı isterdim tekrardan eline sağlık

Tepki
67
Biraz eleştireceğim kusura bakma.

Logo hazırlarken çizilen logo yapılan işi yansıtmalı, görünüşte logo güzel ama bir fotoğrafçı logosunu andırmıyor. Hazır bir templatin ortasına B koyup altına isimini yazmışsın. Birazdaha üzerinde çalışman gerek ve daha özgün bir logo çıkarman gerek.

cantayyar

Üye
Tepki
0
yorumlarınız için tşkkrler hala üzerinde çalışıyorum daha iyisini yapmak için sizlerinde fikirlerini almak istedim onun için paylaştım tşkrlr

Tepki
1
@Murat Güler

fotoğrafçı logosu nedir bunu gerçekten öğrenmek istedim.Sektörde kalıplaşmış logolar var evet bunu kabul ediyorum ama bu logolarla sektörde zaten fark yaratamazsnınız diye düşünüyorum

Tepki
67
Ben ne söylemek istiyorum sen kelimeyi nerden alıyorsun. Fotoğrafçı logososunu ben lafın gelişi söyledim. Genel olarak tasarlanan her logo kişinin yaptığı işi yansıtmalı benim söylemek istediğim şey oydu. Yoksa illa ki fotoğrafçı logosu bakkalcı logosu gibi kısıtlama getirmedim.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
bu tarz logoların modası geçeli çok oluyor, daha modern ve işinizi anlatan bir logo yapmalısınız
kolay gelsin

Yukarı Alt