Burweb için Logo

BurWeb

Üye
Tepki
0
eksik bişey ve göze hoş gelmeyen bişey varmı ?

yorumları bekliyorum

Tepki
31
Eksik değilde fazla var logoda çok fazla görsel kullanmışsınız buda karışık gözükmesine sebep oluyor

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Fatih Bey'e katılıyorum.Diyebilirim ki b ve d üzerindeki yıldız sembolleri kalkmalı ayrıca yine
b ve d nin ikisinin ortasındaki sembol de kalkmalı.Sonra en üstte ortadaki ikon da herhangi bir düşünceyi temsil etmiyorsa kalkmalı.Aşağıdaki yazıda görebildiğim kadar efekt kullanmışsınız,efekti alıp yazıyı sade yazarsanız göze daha hoş görünecektir diyebilrim.Son olarak arka planda sanırım bir degre var ya da logo üzeri parlama,bunu bu şeklide değil de çalışmaya paralel yaparsanız daha uygun olur diye düşünüyorum.Bir deneyin derim beğenmzseniz daha farklı fikirlerle de değiştirebilirsiniz.
Elinize sağlık arkadaşım.

Tepki
0
hakan beye katılıyorum logonda degrade renk geçişleri varki olmamalı başarılı bir logoda. Ayrıca logonu küçültüp kalemin üzerine koyduğun zaman büyük haliylede aynı etkiyi gösteriyormu ona dikkat etmelisin. dünyada en başarılı tabir ettiğimiz logolar 3 renk ve altndaki logolardır. Birde logonuzda şu ayrıntıya dikkatinizi çekerim. burada çizim hatası var gibi geldi bana.

BurWeb

Üye
Tepki
0
logonun arka rengini koyu yapmistim sonra birden fotoshop hata verdi ve program kapaninca o sekilde kayit kalmis sonra ben yuvarlagi kesme yaparak beyaz üstüne attim atincada hata meydana geldi..
burweb ne diye sormus bir akadasimiz
burweb web design web tasarim

dikkate alacagim baska birsey yapmaya calisacagim logo konusunda bir türlü fikir üretemiyorum

tesekkürler görüsler icin

Tepki
31
terzi kendi söküğünü dikemez derler bende kendime logo yaparken çok zorlanmıştım:)

Yukarı Alt